احمدرضا مسرور

دی
۱۵

احمدرضا مسرور

توسطalirastro |  

احمدرضا مسرور

احمدرضا مسرور
احمدرضا مسرور کارآفرین موفق و برتر ایرانی است . او فارغ التحصیل رشته کارآفرینی از دانشگاه تهران است،از جمله موفقیت های احمدرضا مسرور می توان به مدیریت شرکت جهان ارتباطات نکا (Neka Telecom) نام برد، این شرکت که در حوزه توزیع شارژ الکترونیکی ( همراه اول ، ایرانسل و رایتل) فعالیت می کند هم اکنون ارزشی بالغ بر ۹۰ میلیون دلار دارد و فعالیت خود را در سراسر ایران انجام می دهد.
احمدرضا مسرور -2
حوزه دیگر فعالیت وی مدیریت شتابدهنده کارآفرینی دیموند است ، دیموند نام قدیم دماوند است و لوگوی این شتابدهنده نیز برگرفته از قله دماوند به معنای پایداری می باشد. از جمله شرکت های موفقی که از این شتابدهنده سرمایه جذب کرده اند می توان به نواک ،تگموند و نیو اشاره کرد.
شتابدهنده دیموند به افرادی که دارای ایده در حوزه های فناوری اطلاعات هستند کمک می کند تا بتوانند ایده خود را به مرحله اجرایی شدن نزدیک و نزدیک تر سازند.
احمدرضا مسرور- دیموند
دوره های شتابدهی این شرکت ۹ ماهه است به این صورت که صاحبان ایده و حتی کسانی که ایده شان را اجرایی کرده اند و برای پیشرفت آن نیاز به سرمایه دارند، رزومه ایده شان را برای دیموند ارسال می کنند. پس از بررسی و تایید ایده توسط کارشناسان دیموند ، ایده وارد مرحله پیش شتابدهی می شود و طول مدت آن ۷۰ روز است، در این مرحله افراد با کمک مربیان کارآفرینی و هم چنین امکاناتی که در اختیارشان قرار می دهند ایده خود را پخته تر می کنند و آنرا هرچه بیشتر برای مرحله شتابدهی و سپس معرفی به سرمایه گذار آماده می سازند.در مرحله شتابدهی که مدت آن ۶ ماه است همکاری با مربیان و استفاده از امکانات گسترش بسیار زیادی پیدا می کند و پس از آن در یک همایش سرمایه گذاران ایده پخته شده را مشاهده کرده و بسته به نظرشان روی آنها سرمایه گذاری می کنند.
شرکت آریا شتاب پردیس تحت عنوان سایت ملاتیما به عنوان یکی از معدود سایت های سرمایه گذاری بر روی ایده ها و نسل جدید سرمایه گذاری جمعی شما را به بازدید از پروژه های صنایع دستی و یا خیریه های کارآفرین خود دعوت می کند.