استارتاپ های ایرانی

دی
۲۹

استارتاپ های ایرانی

توسطalirastro |  

معرفی برخی از استارتاپ های ایرانی
استارتاپ های ایرانی

علی بابا

استارتاپ های ایرانی - علی بابا
علی بابا یکی از معروفترین سایت های خرید بلیط قطار و هواپیما است که امکان جستجو در ایرلاینهای ایرانی و خارجی را برای کاربر فراهم می آورد.

دیوار

استارتاپ های ایرانی - دیوار
دیوار یکی از بهترین اپلیکیشنها و سایتهای ایرانی در زمینه خرید و فروش کالاهای نو و دست دو به شمار می آید که روزانه انواع معاملات از مسکن و ماشین گرفته تا لباسهای خانگی و … در آن صورت می گیرد.

بامیلو

استارتاپ های ایرانی - بامیلو
بامیلو نیز همانند دیجی کالا یک سایت در زمینه تجارت الکترونیک بوده و پس از دیجی کالا دومین فروشگاه اینترنتی پربازدید در ایران و یکی از بهترین استارتاپ های ایرانی به شمار می رود.

اسنپ فود

استارتاپ های ایرانی - اسنپ فود
اسنپ فود با ایده تحویل غذا در کمترین زمان ممکن به کلیه نقاط ایران شکل گرفته است. در این اپلیکیشن، کلیه رستورانهای طرف قرارداد کاربر که در نزدیکی وی قرار دارند نمایش داده می شود و کاربر پس از سفارش در کمترین زمان سفارش خود را دریافت می کند.

بانوین

استارتاپ های ایرانی - بانوین
بانوین یک بازار خرید و فروش برای محصولات دست ساز و خاص زنان است و در قالب کسب و کارهای کوچک از آنها حمایت می کند.

همگردی

استارتاپ های ایرانی - همگردی
همگردی یک سایت مخصوص گردشگری است که ضمن ایجاد شبکه اجتماعی، اطلاعات مفید و ارزشمندی درباره فرهنگ ایران، نقاط زیبا و دیدنی ایران، غذاهای ایرانی و … در اختیار کاربران قرار می دهد.

الو پیک

استارتاپ های ایرانی - الو پیک
الو پیک یک اپلیکیشن در زمینه ارائه خدمات پیک موتوری، وانت و تاکسی موتوری است که سریعترین و ارزانترین خدمات را به کاربران خود ارائه می دهد.

تخت گاز

استارتاپ های ایرانی - تخت گاز
تخت گاز یکی از موفق ترین استارتاپ ها در حوزه خرید و فروش خودرو است که امکان جستجوی خودرو بر اساس ویژگی های مختلف خودرو را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ملاتیما و حمایت از ایده های ناب
استارتاپ های ایرانی - ملاتیما
هر یک از استارتاپ های ایرانی موفق ذکر شده در بالا، در پی یک ایده ناب و خلاقانه شکل گرفته و سپس در بستری مناسب به رشد و بالندگی خود ادامه داده است. ملاتیما در پی به وجود آوردن بستری برای خیریه های کارآفرین و هنرمندان صنایع دستی است تا موجب رشد و توسعه آنها شود. فضایی که در آن صاحبان ایده با کمک جمعی از حامیان کارآفرینی بتوانند ایده های خود را محقق کرده و به آن جامه عمل بپوشانند.

کمک به نیازمندان
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی