استارتاپ های اینترنتی

بهمن
۱۵

استارتاپ های اینترنتی

توسطalirastro |  

 
استارتاپ های اینترنتی
 

 
استارتاپ های اینترنتی نیز مانند سایر انواع استارتاپ ها در حال رشد و توسعه هستند. در سالهای اخیر استارتاپ های اینترنتی موفقی را شاهد بوده ایم که توسط دانشجویان رشته های مختلف پا به عرصه وجود گذارده اند. در ادامه به بررسی برخی از این استارتاپ ها می پردازیم:
 
اسنپ
 

 
اسنپ در سال ۱۳۹۳ توسط یک دانشجوی مهندسی برق دانشگاه فردوسی مشهد با نام شهرام شاهکار ایجاد شد. این استارتاپ در طول مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است جای خود را در بین موفق ترین استارتاپ های اینترنتی پیدا کند. اسنپ هم اکنون محبوبترین اپلیکیشن حمل و نقل عمومی در کشور می باشد که هزاران راننده را در استخدام خود دارد. با فعالیت درخشان اسنپ در حوزه حمل و نقل، هم اکنون شاهد ورود آن به سایر حوزه ها مانند تهیه غذا نیز هستیم.
 
کافه بازار
 

 
کافه بازار نیز یکی از استارتاپ های موفق دانشجویی است که توسط حسام میرآرمندهی، رضا محمدی و چند دانشجوی دیگر دانشگاه شریف در سال ۱۳۸۹ ایجاد شد. این استارتاپ که در زمینه تهیه اپلیکیشنها و ارائه آنها فعالیت دارد یکی از موفق ترین استارتاپ های ایرانی می باشد. با حضور موفقیت آمیز این استارتاپ، همانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر شاهد توسعه و ورود آن به سایر حوزه ها هستیم، به گونه ای که سایت و نرم افزار دیوار نیز از دیگر محصولات این شرکت معتبر و خوشنام می باشد.
 
ملاتیما و حمایت از استارتاپهای دانشجویی

وجود چنین افراد نخبه ای در کشور، تیم ملاتیما را بر آن داشت تا در جهت یاری رساندن به این افراد برای دستیابی به اهداف خود گامی بردارند. ایده ملاتیما بر اساس سرمایه جمعی شکل گرفته است. ملاتیما فضایی ایجاد می کند که در آن دانشجویان خلاق بتوانند ایده های خیریه و یا صنایع دستی خود را به آسانی ثبت نموده و معرفی نمایند.
امیدواریم که از مقاله استارتاپ های اینترنتی خوشتان آمده باشد .
 
کمک به دیگران بکنیم ولی (صدقه و یا دونیت ) ندهیم !
حمایت مالی(انواع مدل های جذب حمایت مالی)
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی