استارت آپ ایرانی

دی
۲۴

استارت آپ ایرانی

توسطalirastro |  

استارت آپ ایرانی

استارت آپ ایرانی

همراه ما باشید با معرفی چند نمونه استارت آپ ایرانی موفق ، استارت آپ هایی که راز موفقیت آنها خلاقیت و استفاده از ایده های نو و نیز پیاده سازی مناسب و صحیح این ایده هاست. از جمله این استارت آپ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کجارو
استارت آپ ایرانی
هر آنچه راجع به سفر نیاز دارید را در کجارو خواهید یافت. یک سایت جذاب و دیدنی برای عاشقان سفر که اطلاعات مناسبی در اختیار آنها قرار می دهد. شعار سایت کجارو، بیشتر بدانید بهتر سفر کنید است. در این سایت اطلاعاتی در خصوص فرهنگ و هنر کشورهای مختلف، جاذبه های توریستی، غذاهای کشورها و … خواهید یافت.

تخفیفان

استارت آپ ایرانی

تخفیفان اولین سایت تخفیف گروهی ایران است که فعالیت آن از سال ۱۳۹۰ با موفقیت همراه بوده است. تخفیفان بستری مناسب برای ارائه کالاهای متنوع در تمامی حوزه ها را فراهم نموده و هر از گاهی با نوآوریهای خود کاربرانش را شگفت زده می نماید. هم اکنون تخفیفان در ۷ شهر کشور فعال بوده و قصد توسعه به سایر شهرهای کشور را نیز دارد.

دلتا

استارت آپ ایرانی

سایت دلتا نیز یکی از موفق ترین استارتاپهای ایرانی در زمینه معامله املاک است. این سایت توسط محمد تقوی راه اندازی شد و در سال ۱۳۹۵ نیز با طراحی مجدد، ارائه خدمات خود را برای کاربران، جذابتر و آسانتر نمود. برنامه دلتا برای سال ۹۶ نیز توسعه اپلیکیشن موبایل و توسعه تبلیغات عنوان شده است.

پیش به سوی ایجاد یک استارت آپ ایرانی
استارت آپ ایرانی
استارت آپ های نوپا نیاز به کسب حمایت دارند. در این راستا برخی حامیان، این نهالهای نوپا را مراقبت می کنند تا به درختی تناور تبدیل شود. در ایران نیز برخی سایتهای حمایت از کارآفرینی و نیز استارت آپ ها شکل گرفته است. در این میان سایت ملاتیما نیز یکی از سایتهای حمایت کننده نوآوری و کارآفرینی در میان هنرمندان و خیریه ها می باشد که در آن هنرمندان و خیریه ها می توانند به طرح ایده ها و محصولات خود پرداخته و با استفاده از امکانات مناسب سایت، مسیر دشوار پیش رو را آسانتر طی نمایند.

کمک کردن به دیگران
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی