انواع کارآفرینی در خانه

بهمن
۲۱

انواع کارآفرینی در خانه

توسطalirastro |  

 
انواع کارآفرینی در خانه
 
انواع کارآفرینی در خانه - انواع کارآفرینی در خانه
 
در سالهای اخیر انواع کارآفرینی در خانه ایجاد شده است که با اشکال سنتی کسب و کار همانند ایجاد یک شرکت و جمع کردن عده ای از افراد در یک فضای متمرکز کاملا متفاوت است. شکل گیری نیازهای جدید در افراد جامعه، رشد تکنولوژی، رشد سطح تحصیلات در افراد جامعه و بسیاری از عوامل دیگر سبب شده است تا کسب و کارهایی با شکل های جدید و نوین در جوامع ظهور کنند.
در میان انواع کارآفرینی در خانه یکی از انواع کسب و کار است که طرفداران زیادی در بین اقشار مختلف جامعه دارد. با وجود راه های ارتباطی فراوان اینترنتی و فضای مساعد برای بازاریابی از طریق دنیای وب، دیگر نشستن در منزل و کسب درآمد یک آرزوی دست نیافتنی نیست. با داشتن مهارت لازم و دانش لازم می توان کسب و کار خانگی ایجاد و به درآمدزایی رسید.
در ادامه برخی ایده های ناب کارآفرینی در منزل را مورد بررسی قرار می دهیم.
 
۱- مدیریت شبکه های اجتماعی
 
انواع کارآفرینی در خانه -مدیریت شبکه های اجتماعی
 
احتمالا یکی دو سال پیش لطیفه زیر را شنیده بودید:
– آقای داماد چکاره هستند؟
– ایشون مدیر هستند
– به به- مدیر کجا هستند؟
– مدیر کانال تلگرام
این لطیفه اکنون به واقعیتی شیرین در دنیای مجازی تبدیل شده است. با دارا بودن دانش مورد نیاز در زمینه تولید محتوا و نیز آشنایی با شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر و … به راحتی می توان درآمد مناسبی در منزل کسب نمود. اکنون بسیاری از بنگاه های اقتصادی به دنبال جذب افراد توانمند در زمینه بازاریابی اینترنتی و مدیریت شبکه های اجتماعی خود هستند. پس بازار این دسته از کارها را جدی بگیرید و روی آن بیشتر فکر کنید.
 
۲ – ساخت کارهای هنری در منزل و فروش آن
 
انواع کارآفرینی در خانه -ساخت کارهای هنری در منزل و فروش آن
 
ساخت وسایل هنری در خانه معمولا به سرمایه اولیه زیادی نیاز ندارد. از سویی افراد و به ویژه ایرانیان همواره از این دست محصولات استقبال می کنند. هنرهایی مانند ساخت سفال، معرق چوب، کاشی معرق، نمد دوزی، چرم دوزی و … از جمله هنرهایی هستند که محصولات آنها به خوبی و با قیمت های مناسبی به فروش می رسد. پس برای کارآفرینی در منزل، به سراغ حس هنری خود رفته و آن را پرورش دهید.
سایت ملاتیما به عنوان یکی از برترین سکوهای پرتاب مشاغل خانگی و کارآفرینی در خانه ، شما را به بازدید از پروژه هایی که توسط کارآفرینان خانگی تهیه شده اند جلب می نماید .
 
ایده کارآفرینی
هنر دستی در خانه