ایده هایی برای تزیین آشپزخانه

بهمن
۳۰

ایده هایی برای تزیین آشپزخانه

توسطalirastro |  

 
ایده هایی برای تزیین آشپزخانه
 
 ایده هایی برای تزیین آشپزخانه - ایده هایی برای تزیین آشپزخانه
 
ایده هایی برای تزیین آشپزخانه همواره مخاطبان خانم زیادی را به خود جذب کرده است ، چرا که آنها بیشترین زمان در طول روز را در آشپزخانه سپری می نمایند . بزرگ همیشه بهتر نیست ، مخصوصا زمانی که ما در مورد آشپزخانه صحبت میکنیم ؛ آشپزخانه های کوچک کارآمد تر از آنهایی هستند که بزرگ اند .
طراحی یک فضای خوب و زیبا برای آشپزخانه های کوچک خیلی منحصر به فرد است و میتواند زیبایی منزل شما را دوچندان کند .
در اینجا ایده هایی برای تزیین آشپزخانه به شما معرفی میکنیم :
 
توجه به رنگ آشپزخانه
 ایده هایی برای تزیین آشپزخانه - توجه به رنگ آشپزخانه
 
یکی دیگر از ایده هایی برای تزیین آشپزخانه توجه به رنگ آشپزخانه می باشد . اتاق های تاریک ، کوچکتر دیده میشوند ، پس رنگ دیوار های خود را با یک رنگ روشن جایگزین کنید . یا سایه روشن و تضاد ایجاد کنید .
اگر شما کابینت های تیره دوست دارید ، برای آن نورپردازی بکار ببرید ، یک روشنایی خوب ، بدون در نظر گرفتن ظاهر آشپزخانه ، میتواند ایده ی خوبی برای زیبا سازی محیط باشد . چراغ های ال ای دی به زیر قفسه ها و کابینت خود اضافه کنید ، تا علاوه بر روشنایی ، یک دکور شیک و زیبا ایجاد کنند .
به دیوار آشپزخانه آینه اضافه کنید ، تا نور را منعکس و فضا را روشن تر کند .
 
آویز در دیوار
 ایده هایی برای تزیین آشپزخانه - آویز در دیوار
 
آشپزخانه های کوچک ، فضای لازم برای قفسه های مستطیل و بزرگ را ندارند تا به راحتی قابلمه هارا در آن جای داد . در این مورد میتوان از آویز هایی روی دیوار استفاده کرد ، و قابلمه هایی که عرض کم دارند را بجای قرار دادن در قفسه های افقی ، روی دیوار آویزان کرد ، هم یک دکور جالب میشود ، هم درفضا صرفه جویی میشود .
 
آویزان کردن وسایل پخت و پز
 ایده هایی برای تزیین آشپزخانه - آویزان کردن وسایل پخت و پز
 
در اینجا میتوان از راهکار های آشپزخانه ی رستوران ها استفاده کرد. ظروف پخت پز مانند قاشق ها ، چاقو ها و ظرف ادویه جات و …. علاوه بر گرفتن فضای زیاد ، خیلی راحت بهم ریخته شده و ایجاد آشوب میکنند . شما میتوانید از آویز ها و قفسه های دیواری که مخصوص ظروف هستند استفاده کنید .
یا میتوانید از قلاب برای آویزان کردن وسایلی در انتها سوراخ دارند یا از یک ظرف استوانه برای قرار دادن قاشق های بزرگ در آن استفاده کنید .
برای نظم دادن به ظروف ادویه جات میتوانید از قفسه های دیواری کوچک و یا از یک طاق باریک استفاده کنید . بدین ترتیب ، تمام آشوب های اطراف میز و گاز ، به یک دکور بسیار زیبا تبدیل میشود .
 
سطوح را خالی کنید
 ایده هایی برای تزیین آشپزخانه - سطوح را خالی کنید
هرچقدر وسایل ریز و تزئینی بیشتر در فضا باشند ، به همان میزان محیط شلوغ شده و کوچکتر دیده میشود . در وهله ی اول ، تا جایی که میتوانید سطوح آشپزخانه ی خود را خلوت کنید و وسایل ریز و ظروف های تزئینی را به داخل کابینت ها منتقل کنید . یکی از اصول زیبا سازی و تزئین در آشپزخانه ، مرتب سازی و از بین بردن عوامل آشوب است .
 
قفسه های اضافی
 ایده هایی برای تزیین آشپزخانه - قفسه های اضافی
 
فضایی برای قفسه های اضافی پیدا کنید ، یک ردیف قفسه برای قرار دادن کتاب های آشپزی یا چیدن ظروف های دم دستی لازم است .این قفسه را میتوان در زیر اوپن آشپزخانه تعبیه کرد تا هم وسایل در دسترس باشند هم سطوح را دچار آشوب بصری نکند .
ایده ی مورد علاقه ی شما برای تزئین و دکور آشپزخانه تان چیست؟
با مشاهده محصولات سایت ملاتیما بدون شک ایده هایی برای تزیین آشپزخانه از نوع هنر برایتان تداعی خواهد شد .
امیدواریم که از مقاله ایده هایی برای تزیین آشپزخانه خوشتان آمده باشد .
 
ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل
ایده های هنری
ایده های هنری
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
هنر دستی در خانه