ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل

بهمن
۲۹

ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل

توسطalirastro |  

 
ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل
 
ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل - ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل
 
ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل به تفکرات شما بستگی دارد ، هنگام تغییر در منزل ، تصورات و خلاقیت شما در منزل مانند یک سرمایه ارزشمند می باشد . علاوه بر این ، شما احتمالا وسائل تزئینی خیلی زیادی را در این سالها خریدید که با اون میتوانید یک فروشگاه را هم پر کنید . ولی استفاده از تعدادی از آنها کافی هستش . لوری وارد ، کارشناس طراحی خانه ونویسنده می گوید: هرج و مرج بصری ، استرس زا و مزاحم است . حال ما در این مطلب چند راه برای زیبا سازی منزل بدون هزینه را به شما معرفی میکنیم .
 
تغییر در چیدمان
 
 ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل - تغییر در چیدمان
 
یکی از ساده ترین راه های ایجاد تنوع ، تغییر دادن در چیدمان وسایل ، از جمله مبل هاست است . جهت مبل هارا در منزل عوض کنید ، مبل ها را در قسمت های مختلف منزل تقسیم کنید ، یا در دو نقطه ی کنار هم با زاویه ۹۰ درجه بگذارید . از همسر یا دوست خود کمک بگیرید و دکور و چیدمان وسایل را تغییر دهید ، اگه شما وسایل تزئینی زیادی دارید ، هنگام تغییر دادن ، به هماهنگ بودن رنگ ها و نورپردازی دقت کنید . یا اینکه یک سری از وسایل را از داخل اتاق نشیمن ، به اتاق های دیگر انتقال دهید .
 
یک پوشش یا رنگ جدید وارد محیط کنید
 
 ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل - یک پوشش یا رنگ جدید وارد محیط کنید
یک رنگ تازه میتواند تنوع و زیبایی زیادی را ایجا کند . با مبلغ کمی پول میتوانید اسپری رنگ تهیه کنید ، و به وسایل قدیمی و کهنه رنگ جدیدی بدهید .
مثلا رنگ کردن ظروف قدیمی که میتوان بجای تزئین از آنها استفاده کرد ، رنگ زدن قفسه کتاب و … از پارچه هم میتوان بعنوان یک پوشش یا رنگ در تزئین منزل استفاده شود . میتوانید یه کاور پارچه ای برای تغییر رنگ مبل ها استفاده کنید .
 
استفاده از رنگ های متضاد
 
ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل - استفاده از رنگ های متضاد
 
یکی دیگر از ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل استفاده از رنگ های متضاد است ، با دقت به اتاق خود نگاه کنید و رنگ های متضاد و مناسب انتخاب کنید . رنگ های شاد و گرم ، مانند قرمز و نارنجی بکار ببرید ، یا از پاپیون قرمز به روی پرده ی آبی استفاده کنید . یا به لبه ی پرده مروارید سفید و درخشان بدوزید . اگر مطمئن نیستید رنگ فعلی وسایلتان با چه رنگ هایی زیبا میشوند ، به یک پارچه فروشی مراجعه کنید و رنگ های مختلف را با دکوراسیون خود تصور کنید . حتی میتوانید یک قفسه ی چند رنگ یا تابلو یا وسیله ی هنری رنگی تهیه کنید .
 
هنر دکوپاژ را امتحان کنید
 
 ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل - هنر دکوپاژ را امتحان کنید
از جمله ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل دکوپاژ است ، با دکوپاژ همه چیز های قدیمی مجدد نو میشوند ، از بطری های شفاف ، برای دکور استفاده کنید ، با کاغذ های تزئینی و اوریگامی یک پوشش برای روی ظروف شیشه ای درست کنید ، زیبایی و برجستگی خیلی شگفت آوری با شیشه ایجاد میکند . برای جعبه ها و یا ظروف آلومینیومی قدیمی یک پوشش رنگی جدید با پارچه یا ورق درست کنید . از به هم دوختن تیکه پارچه های قدیمی مانند چهل تیکه ، میتوانید بعنوان پارچه رومیزی یا روی سینی استفاده کنید .
 
از شیشه های خالی استفاده کنید
 
 ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل - از شیشه های خالی استفاده کنید
 
از شیشه های خالی بجای گلدان یا جامدادی استفاده کنید . برای تزئین میتوانید روی آن را ربان یا کنف بزنید . یا اینکه داخل شیشه های کوتاه و تپل ، مقداری خاک بریزید و گیاه بکارید ، تعدادی از این شیشه های گل دار ، روی پله یا کنار قفسه ، زیبایی خیلی زیادی به اتاق میدهند .
 
دکوراسیون با آینه
 
 ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل - دکوراسیون با آینه
 
یک استراتژی که اغلب طراحان برای اتاق های کوچک در نظر میگیرند ، قرار دادن آینه در دکور اتاق برای بزرگتر نشان دادن محیط است .
یکی از رایج ترین ایده ها برای اتاق های کوچک ، قرار دادن آینه ی بزرگ در یک مکان مرکزی است ، تا یک نقطه کانونی و متقارن ایجاد شود . برای منعکس کردن نور و ایجاد یک محیط خوب ، آینه هارا پشت یک منبع نور مانند شمع یا لوستر قرار دهید . در صورت امکان ، آینه را کنار پنجره بگذارید تا نمای دید بیشتری را نشان داده و توهم یک پنجره دیگر را ایجاد کند .
دکور مورد علاقه ی شما برای تزئین و تنوع چیست؟
با مشاهده سایت ملاتیما چند نمونه از بهترین ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل برای شما قطعا تداعی خواهد شد .
 
ایده های هنری
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
هنر دستی در خانه