ایده های هنری

بهمن
۰۵

ایده های هنری

توسطalirastro |  

 
ایده های هنری از کجا می آیند؟
 
ایده های هنری - ایده های هنری
 
داشتن ایده های هنری ، راه خوبی برای درآمدزایی است. اما دارا بودن ایده به همین سادگی نیست. برای ایده پردازی هنری چه باید کرد؟
 
اطرافتان را با دقت ببینید
 
ایده های هنری - ایده های هنری 4
 
نگاه کردن عمیق به اطراف اولین ویژگی یک هنرمند است. طبیعت مهم ترین منبع ایده پردازی در زمینه هنر محسوب می شود. بنابراین می توان برای دیدن تصاویر زیبای طبیعت و ایده گرفتن از آن آخر هفته را در دل طبیعت گذراند و با نگاهی متفاوت آن را برانداز نمود.
 
سر زدن به گالری های هنری
 
ایده های هنری - ایده های هنری 2
 
مشاهده آثار هنرمندان در رشته های مشابه یا متفاوت می تواند کمک شایانی برای کسب ایده باشد. به گالری های هنری رفته و با دقت آثار هنرمندان را مشاهده کنید. البته باید دقت نمود استفاده از این روش منجر به تقلید نگردد.
 
قرار گرفتن در شبکه اجتماعی هنرمندان
 
ایده های هنری - ایده های هنری 1
 
بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات هنری، همواره روشی کارآمد برای خلق ایده بوده است. اگر فکر می کنید ایده های شما تمام شده است چند تن از دوستانتان را برای یک چای عصر دعوت کرده و به گپ و گفت در زمینه فعالیت ها و رشته هنری خود بپردازید.
 
بازنگری آثار قبلی خودتان
 
ایده های هنری - ایده های هنری 5
 
یک نگاهی به آثار قبلی خودتان بزنید. بیندیشید که آنها چگونه خلق شده اند. ایده اصلی آنها از کجا به وجود آمده است. این امر می تواند به شما کمک کند ایده های هنری جدیدی در ذهنتان فعال شود.
 
ملاتیما بستری برای ایده های هنری
ایده های هنری - ایده های هنری 6
اگر هنرمندید و ایده هنری در نظرتان هست ، ملاتیما به شما این امکان را می دهد تا ایده خود را پس از ساخت به فروش برسانید ، با نگاهی به سایت ملاتیما می توانید ایده های هنری در حال فروش را مشاهده نمایید پس برای رشد هرچه بیشتر ایده خود همراه ملاتیما باشید .
 
کمک به دیگران بکنیم ولی (صدقه و یا دونیت ) ندهیم !
حمایت مالی(انواع مدل های جذب حمایت مالی)
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی