ایده های پولساز هنری

اسفند
۰۴

ایده های پولساز هنری

توسطalirastro |  

 
ایده های پولساز هنری
 
 ایده های پولساز هنری - ایده های پولساز هنری
 
همراه ما باشید با بررسی چند نمونه از ایده های پولساز هنری ؛ خیلی از افراد به هنرهایی که بلد هستند و در آن توانایی دارند ، فقط به چشم یک تفریح نگاه میکنند ، ولی همین هنرها و ایده های کوچکی که ما در رابطه با هنر داریم ، همه میتوانند به یک سرمایه ی بزرگ برای ما تبدیل شوند .
 
عکاسی کنید
 
 ایده های پولساز هنری - عکاسی کنید
 
بیشتر مردم در منازل خود یک دوربین عکاسی دارند ، و میتوان گفت همه ی ما وقتی منظره های زیبا میبینیم از آن عکس میگیریم . ولی چند درصد ما به عکاسی به چشم یک هنر پولساز نگاه میکنیم؟ شما میتوانید دوربین خود را بردارید و به نقاط زیبای شهر خود بروید ، تمام شهر ها مناطقی دارند که بعنوان جاذبه های گردشگری و یا آثار باستانی و سنتی شناخته میشوند . شما میتوانید هم از دیدن مناظر لذت ببرید ، هم عکس های زیادی بگیرید و این عکس ها را بعنوان پروژه در سایت های اینترنتی به فروش بگذارید و یا از افرادی که خواهان عکس هستند سفارش بگیرد .
 
بافتنی ببافید
 
 ایده های پولساز هنری - بافتنی ببافید
 
یکی از ایده های پولساز هنری بافتنی بافتن است ، افراد ، مخصوصا خانم ها در سنین مختلف ، جوان یا میانسال ، دست به بافتن میزنند ولی اکثرا برای خود یا خانواده و آشنایان و بعنوان هدیه یک بافت درست میکنند . هیچ دلیلی وجود ندارد که شما از توانایی و این هنری که بلد هستید پول در نیاورید . فقط کافیست آموزش چند محصول بافت زیبا را از کتاب یا اینترنت مطالعه کنید و هنر خود را گسترش دهید . محصولات بافتنی بسیار متنوع و گسترده میباشند و در همه سن و سلیقه ای طرفدار دارند .
جوراب ، دستکش ، رومیزی ، لباس ، ژاکت ، عروسک ، لیف و خیلی چیزهای دیگر را میتوانید با چند کلاف کاموا ببافید . هم کارهای جدید یاد بگیرید ، هم پول دربیاورید .
 
بدلیجات درست کنید
 
 ایده های پولساز هنری - بدلیجات درست کنید
 
یکی از چیزهایی در تمامی گروه های سنی طرفدار دارد ، زیور آلات و بدلیجات هستند . شما میتوانید نمونه کارهای خیلی زیبا را در صفحات اینترنتی جستجو و پیدا کنید . چند نمونه کار زیبا را بررسی کنید و مصالح آنها را از خرازی ها ، فروشگاه های آنلاین ، یا در بازار تهیه کنید ، و به راحتی در منزل میتوانید کارهای زیبا بسازید و آنها را در فروشگاه ها ، بوتیک ها و یا سایت های اینترنتی به فروش گذاشته و درآمد کسب کنید .
اگر در ابعاد و تعداد بالا میخواهید کار بسازید ، پیشنهاد میشود که مستقیم به بازار مراجعه کنید ، یا از فروشگاه های اینترنتی آنلاین که با قیمت عمده و ارزان تر محصولات را برای فروش گذاشته اند خرید کنید . چون معمولا فروشگاه ها و مغازه های عادی ، قیمت مصالح را با میزان زیادی سود به شما عرضه میکنند و در تعداد بالا برای شما هزینه سنگین در بر دارند . ولی از سایت های ذکر شده یا از بازار ، با قیمت عمده برای شما حساب میشود و ضرر مالی نمیکنید . پس حتما قبل از خرید مصالح قیمت ها را برسی کنید .
 
نقاشی کنید
 
 ایده های پولساز هنری - نقاشی کنید
 
نقاشی یکی از هنرهایی است که روح انسان را جلا میدهد و آرامش فراوانی با خود به همراه دارد . کافیست دست بکار شوید و از سرگرمی خود و نقاشی هایی که همیشه میکشید پول دربیاورید . مدل های مختلف را در اینترنت سرچ کنید و عکس هایی را که به نظرتان زیبا و آرامش بخش هستند انتخاب کنید و بکشید . بعد از آن میتوانید نقاشی های خود را در نمایشگاه های فصلی یا سایت های اینترنتی قرار دهید و متوجه خواهید شد که چقدر این هنر طرفدار دارد .
شما از کدام هنر خود برای درآمدزایی استفاده میکنید؟
امیدواریم که از مقاله ایده های پولساز هنری خوشتان آمده باشد .
اگر به کارهای هنری علافه دارید ، دعوت می کنیم از شما به بازدید از ملاتیما یکی از بزرگترین سایت های هنری ایران .
 ایده های پولساز هنری - ملاتیما
 
گلدان فانتزی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
هنر دستی در خانه