ایده کارآفرینی

بهمن
۱۵

ایده کارآفرینی

توسطalirastro |  

 
ایده کارآفرینی
 
ایده کارآفرینی - ایده کارآفرینی 3
 
شما می توانید ایده کارآفرینی را در خانه خود و با سرمایه کم انجام دهید . دراینجا با چند پیشنهاد آشنا می شوید . ایده ها در ذهن ها شکل می گیرند و در جهان واقعی به محصول و یا حرفه تبدیل می شوند. بسیاری از شغل های امروزه در ابتدا ایده ای بیش نبوده اند اما امروز برای خود رونق دارند و درآمدزایی می کنند.ایده ها باید مقرون به صرفه و عملی باشند. نباید ایده های بلندپروازانه را در ذهن خود پروراند و باید قدم ها را به آهستگی برداشت.
 
تولید محتوا
 
با سرمایه بسیار کم می توانید کارآفرینی جالبی ایجاد کنید و آن هم تولید محتوا در سایت ها و کانال ها و شبکه های اجتماعی است. شما می توانید از طریق این کار برای خود تبلیغ کنید و از طریق آموزش و ایجاد مطالب برای خود درآمدزایی کنید.
 
مترجمی
 
کار دیگری که می توانید انجام دهید انجام ترجمه متون زبانهای خارجی است. این کار به هیچ هزینه ای نیاز ندارد و تنها دانش شماست که درآمدزایی می کند.
 
فروش اجناس دست دوم
 
کار با سرمایه کم دیگری که می توانید انجام دهید فروش اجناس دست دوم است. اجناس دست دوم را از افراد تحویل گرفته و یا خود خریداری کنید و از طریق تبلیغ در شبکه های اجتماعی و تبلیغ در بیرون آن را به فروش برسانید .
 
آشپزی
 
غذا ضروری ترین نیاز انسان است و همواره به آن محتاج هستیم. اگر هنر آشپزی دارید می توانید با سرمایه اندک به تولید خوراک و غذا مشغول شوید و برای خود درآمدزایی کنید.
 
عکاسی
 
امروزه مجلات، سایت های اینترنتی و شرکت های زیادی به عکاس احتیاج دارند. اگر فکر می کنید که عکاس ماهری هستید می توانید با سرمایه ای بسیار کم برای خود درآمد خوبی ایجاد کنید.
ایده کارآفرینی زیادی در رابطه با کارآفرینی خیریه ها و یا صنایع دستی وجود دارد که شما می تواند از طریق آن برای خود درآمد ایجاد کرد. فقط اندکی خلاقیت و ذکاوت لازم است. سایت ملاتیما با پتانسیل بالای خود به واقعیت کردن ایده های شما کمک شایانی می کند .

 
کمک به دیگران بکنیم ولی (صدقه و یا دونیت ) ندهیم !
حمایت مالی(انواع مدل های جذب حمایت مالی)
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی