برترین استارتاپ های جهان

بهمن
۱۵

برترین استارتاپ های جهان

توسطalirastro |  

 
برترین استارتاپ های جهان
 
برترین استارتاپ های جهان - برترین استارتاپ های جهان
وجود فضای تحقیق و توسعه در دانشگاه های برتر دنیا موجب شده است دانشگاه ها خاستگاه تعداد زیادی از برترین استارتاپ های جهان باشند. این امر به ویژه در آمریکا که محیط کسب و کار برای شکل گیری استارتاپ ها مساعد است نمود بیشتری دارند. برخی از بزرگترین شرکتها و استارتاپ های تاثیرگذار دنیای امروز در دانشگاه کلید خورده اند. در ادامه به بررسی برخی از این شرکتها می پردازیم.
 
فیس بوک
 
برترین استارتاپ های جهان - فیس بوک
 
داستان فیس بوک و مارک زاکربرگ داستانی آشنا در عصر نوین دیجیتال است. مارک زاکربرگ و دوستانش فیس بوک را در دانشگاه هاروارد استارت زدند. در ابتدا این شبکه اجتماعی مختص به دانشجویان دانشگاه هاروارد بود، اما در ادامه و با استقبال از آن، عضوگیری از سایر اقشار جامعه آغاز شد. در حال حاضر فیس بوک بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا با بیش از دو میلیارد نفر کاربر است .
 
گوگل
 
برترین استارتاپ های جهان - گوگل
 
نام یکی از برترین استارتاپ های جهان است ، گوگل نیز توسط دو دانشجو با نامهای لری پیج و سرگی برین در سال ۱۹۹۸ ایجاد شد. هر دوی این افراد دانشجوی دانشگاه استنفورد بودند. این سایت معتبر که در زمینه جستجوی اینترنتی فعالیت دارد محبوبترین سایت جستجو و پر بیننده ترین سایت دنیا به حساب می رود. با موفقیت درخشان گوگل در عرصه دیجیتال، این شرکت هم اکنون وارد سایر عرصه های کسب و کار مانند انرژی، ترابری، پزشکی و … نیز شده است.
 
ملاتیما و حمایت از کسب و کار
برترین استارتاپ های جهان - ملاتیما
ملاتیما در راستای تحقق برنامه های خود برای ایجاد برابری در بین افراد جامعه در راستای توسعه کسب و کار و تولید ثروت، فضایی ایجاد نموده است که در آن افراد بتوانند ایده های خود را که مربوط به موضوعات خیریه و یا صنایع دستی هستند را عرضه کرده و از حمایت مالی سرمایه گذاران کوچک و بزرگ بهره مند شوند. در این میان پروژه های دانشجویی می توانند با ورود به ملاتیما جایی برای رشد و بالندگی بیابند. ملاتیما مکانی است برای نمایش افکار خلاقانه ، جایی که افراد در آن توانایی به عمل رساندن تفکرات خلاقانه خود را به دست می آورند.
 
کمک به دیگران بکنیم ولی (صدقه و یا دونیت ) ندهیم !
حمایت مالی(انواع مدل های جذب حمایت مالی)
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی