بهترین ایده های استارتاپی

دی
۳۰

بهترین ایده های استارتاپی

توسطalirastro |  

 
بهترین ایده های استارتاپی
 
بهترین ایده های استارتاپی
 
ایده مهم ترین بخش برای موفقیت یک کسب و کار جدید به شمار می رود. برای موفقیت در عرصه کارآفرینی بایستی ایده بکر و جدیدی در اختیار داشت. در ادامه برخی از بهترین ایده های ایجاد کسب و کار را مورد بررسی قرار می دهیم:
 
ایده فست فودهای سالم
 
بهترین ایده های استارتاپی - ایده فست فودهای سالم
 
شاید قرار گرفتن واژه سلامت در کنار فست فود چندان مانوس نباشد. اما در صورت دستیابی به این ترکیب، مطمئنا شما صاحب یک کسب و کار کم نظیر خواهید شد. تصور کنید یک فست فود در کنار خیابان انقلاب، غذاهای سالم، بدون چربی های مضر اما سریع و آماده در اختیار مشتریان قرار دهد. بدون شک می توان گفت این کسب و کار سریعا جای خود را در بین مردم پیدا خواهد کرد.
 
ایده تحویل همه چیز درب منازل
 
بهترین ایده های استارتاپی - ایده تحویل همه چیز درب منازل
 
امروزه مردم بیشتر از تمام دورانهای گذشته کار می کنند و زمان بسیار کمی برای تهیه مایحتاج خود دارند. در این شرایط تحویل مایحتاج مردم درب منازل ایده بسیار مناسبی است که در تمامی زمینه ها می تواند موفق باشد. نمونه اجرا شده این امر، تحویل غذا درب منازل است. حال تصور کنید یک کسب و کار جدید، بنزین مورد نیاز اتومبیل شما را درب منزل در باک خودروی شما بریزد و یا لباسهاش شما را تحویل گرفته، به خیاطی برده و پس از تعمیر برای شما برگرداند. موفقیت این ایده تضمین شده به نظر می رسد. این طور نیست؟
 
تهیه غذای با کیفیت برای حیوانات خانگی
 
بهترین ایده های استارتاپی - تهیه غذای با کیفیت برای حیوانات خانگی
 
تب نگهداری از حیوانات خانگی این روزها در کشور ما نیز گسترده شده است. بسیاری از صاحبان این حیوانات به دنبال غذاهای با کیفیت برای این دوستان عزیز خود هستند. بدین ترتیب ایجاد یک برند خوشنام ایرانی برای تهیه غذاهای باکیفیت عالی برای حیوانات می تواند یک ایده درآمدزا محسوب شود. همچنین می توان غذاهای حیوانات خانگی را بر اساس نیازهای آنها تهیه کرد. برای مثال تهیه غذا برای حیوانات دارای آلرژی و یا غذای کم کالری برای حیوانات دارای اضافه وزن. همچنین این ایده را می توان با ایده شماره ۲ تلفیق نمود. تحویل غذای حیوانات با برند خوشنام و ویژگی های مورد انتظار مشتری درب منزل.
 
ایجاد کافه های خاص اقشار مختلف جامعه
 
بهترین ایده های استارتاپی - ایجاد کافه های خاص اقشار مختلف جامعه
 
در سال های اخیر، کافه هایی مختص بانوان در کشور ما ایجاد شده و از استقبال مناسبی نیز برخوردار شده است. در همین راستا می توان کافه هایی ویژه اقشارمختلف جامعه با ویژگی های مشترک ایجاد نمود. برای مثال، ایجاد کافه هایی ویژه نوجوانان، هنرمندان، دانشجویان، افراد معلول و …
 
حمایت از ایده های ناب در ملاتیما
بهترین ایده های استارتاپی - حمایت از ایده های ناب در ملاتیما
ملاتیما آغوش خود را بر روی ایده های ناب باز کرده است. حامیان مالی در ملاتیما از ایده های نو و بکر صاحبان ایده حمایت کرده و سرمایه خود را در اختیار آنها قرار می دهند. بنابراین در صورت دارا بودن ایده ای ناب و نو مربوط به صنایع دستی و خیریه ، بایستی اولین صفحه ای که در مرورگر خود باز می کنید ملاتیما باشد.
 
استارتاپ های موفق ایرانی
کیک استارتر ایرانی