۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند

اسفند
۲۰

۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند

توسطalirastro |  

 

بهترین خیریه مشهد

 
بهترین خیریه مشهد - بهترین خیریه مشهد
نویسنده : سمانه ملکی
دنبال بهترین خیریه مشهد می گردید؟ ما سعی کردیم با اطلاعات کاملا دقیق این ۸ خیریه را به شما معرفی کنیم پس مطالعه این مقاله رو اصلا از دست ندید.
جدا از این که مشهد یکی از کلان شهرهای ایران و دومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران است ، مهم ترین شهر گردشگری زیارتی و مذهبی ایران و از مهم ترین شهرهای مذهبی جهان نیز می باشد و این امر تاثیر مثبت بر استقبال از کار خیر در مشهد دارد. خیریه های زیادی در مشهد ثبت شده اند و یا مشغول به فعالیت هستند . در این پست سعی می کنیم تا فهرستی از بهترین خیریه مشهد خدمت شما ارائه کنیم. شما می توانید با مراجعه به وب سایت و یا تماس تلفنی با این خیریه ها یکی از همراهان آنان در راه خیر باشید.

خیریه خانه فرشتگان

 
بهترین خیریه مشهد - خیریه خانه فرشتگان
این خیریه جز بهترین خیریه مشهد و مرکز نگهداری ایتام و کودکان بی سرپرست است . خیرین می توانند با پرداخت حداقل ۳۰ هزار توامن در ماه ، حامی یک فرزند شوند . جدا از این روش ها با حمایت مالی و مشارکت در زمینه های تحصیلی ، کمک های غیرنقدی و… می توانید همراه و یاری گر این خیریه باشید . جمع آوری وجوهات شرعی ، نذورات ، حمایت های دولتی ، نذروات غذای گرم روش های دیگر جذب کمک های مردمی توسط این خیریه می باشد. در صورت تمایل می توانید به شماره کارت بانک ملی ۹۱۱۳-۹۹۵۲-۹۹۱۸-۶۰۳۷ کمک های نقدی خود را واریز کنید.
آدرس : مشهد – وکیل آباد – هفت تیر ۹ – نبش صارمی ۶/۴۴ – پلاک ۳۹
شماره تماس: ۹۳-۳۸۶۴۵۸۹۲-۰۵۱

موسسه فرهنگی خیریه علوی مشهد

 
بهترین خیریه مشهد - موسسه فرهنگی خیریه علوی مشهد
این موسسه از سال ۱۳۴۹ به منظور تحت پوشش قرار دادن ایتام تاسیس شد و تا امروز که در جهت شد فرهنگ،سواد و بهداشت خانواده هم قدم برداشته است ، فعالیت می کند. ارتقا سطح دانش و فرهنگ مددجویان ، یجاد اشتغال فعال ، درمان و دارو و ارائه خدمات پزشکی در جهت سلامت روح و روان در خانواده و برگزاری کلاسهای آموزشی ،مشاوره ای از مهمترین اهداف این خیریه است.
آدرس : مشهد- خیابان امام رضا(ع) ۵۵ – پلاک ۵
شماره تماس : ۰۵۱۳۸۵۹۱۳۶۱

خیریه آبشار عاطفه ها

خیریه آبشار عاطفه ها هم یکی از مهمترین ها در فهرست بهترین خیریه مشهد است. این خیریه کار خود را از سال ۱۳۸۰ و با هدف فعالیت های فرهنگی و اجتماعی آغاز کرده است. این خیریه دارای شعب زیادی در سراسر کشور است که در صورت تمایل می توانید با مراجعه به لینک از آدرس نمایندگی استان یا شهر محل اقامت خود مطلع شوید.
آدرس دفتر مرکزی : مشهد-خیابان ابوطالب- بین ابوطالب۱۷ و ۱۹
شماره تماس ۳۷۱۳۷۲۹۲-۰۵۱

خیریه محبان الرضا (ع)

این خیریه در سال ۱۳۳۵ با هدف سرپرستی ایتام تاسیس شد و در حال حاضر خانواده های بی سرپرست را تحت پوشش قرار داده و با ارائه خدماتی مانند پرداخت کمک مستمری، تهیه جهیزیه ، پرداخت هزینه های دارو و درمان ، برگزاری کلاس های آمووزش خانواده ، مهارت آموزی و.. به فعالیت خود ادامه می دهد.
آدرس : مشهد مقدس – میدان شهداء- ابتدای خیابان شهیدهاشمی نژاد-روبروی بیمه تامین اجتماعی شعبه ۲
شماره های تماس : ۰۵۱۳۲۲۲۸۱۸۸- ۰۵۱۳۲۲۴۰۴۴۲

۱۱ خیریه کمک به دانشجویان جهت حمایت از تحصیل و برنامه های هنری

خیریه گلستان علی

این خیریه از بزرگترین موسسات هیات امنایی نگهداری فرزندان بی سرپرست در کشور می باشد و یکی از مهم ترین ها در لیست بهترین خیریه مشهد است. این خیریه با مجوز سازمان بهزیستی تعداد زیادی فرزند را به صورت شبانه روزی تحت پوشش دارد وعلاوه بر نگهداری در حالت فرزندان واقعی تعلیم وتربیت آنان را تامرحله استقلال کامل «تحصیل، اشتغال، مسکن و ازدواج » عهده دار می باشد. در صورت تمایل به پرداخت کمک نقدی می توانید از شماره کارت ملت : ۶۱۰۴ ۳۳۷۷ ۷۰۰۱ ۰۲۶۰ و یا کد دستوری #۸۸۸*۷۲۴* استفاده کنید.
آدرس : مشهد- بین سناباد ۴۱ و ۴۳ – شماره ۳۵۱ (اهدایی زنده یادان طباطبایی و استکانی)
شماره تماس : ۰۵۱۳۸۰۹۴

خیریه انصار الحجه

این خیریه از سال ۱۳۴۷ کار خود را آغاز کرده است. مهمترین خدمات این خیریه فعالیت های فرهنگی ، تأمین هزینه های تحصیلی از کودکستان تا دانشگاه ، تشکیل کلاس های آموزشی خانواده ، برگزاری جشن تکلیف ، اردوهای تابستانی ، برگزاری مسابقات برگزاری کلاس های قرآنی ویژه خانواده های تحت پوشش است .
آدرس : مشهد – چهارراه خسروی – نبش خراسانی ۶ – موسسه خیریه انصارالحجه (عج)
تلفن : ۳۲۲۳۱۰۵۶-۰۵۱

موسسه خیریه کوثر خراسان

این خیریه از سال۱۳۶۴ فعالیت گسترده و خداپسندانه خود را به منظور تحکیم و تعمیق بنیان خانواده و گسترش فرهنگ ازدواج اسان و موفق و فراهم نمودن تسهیلات ازدواج آغاز کرده و با فعالیت های اقتصادی مانند اجاره ی سالن برای مراسم مختلف ، کمک هزینه ی ازدواج جوانان تحت پوشش را تهیه می کند.
آدرس : مشهد – خیابان هفده شهریور
شماره تماس : ۳۴۳۲۹۲۷-۰۵۱۱

موسسه خیرین مسکن ساز خراسان رضوی

این موسسه به کمک خیرین اقدام به ساخت مسکن می کند .
شماره تماس : ۷۳۴۲۰۸۴

ملاتیما

بهترین خیریه مشهد - ملاتیما
ملاتیما ، استارتاپی دانشجویی است که بر پایه ضرب المثل به من ماهی نده ماهی گیری یاد بده بنا شده است و هدف آن حمایت از هنرمندان و خیریه های نوآور است ، فقط کافیه داخل ملاتیما کمپین خودتون رو راه اندازی کنید تا مردم از شما حمایت کنن.
فهرست ارائه شده در بالا ، نام و آدرس برخی از انواع بهترین خیریه ها مشهد هستند و بدون شک تعداد این خیریه ها بسیار بیشتر است که در لینک زیر نام و شماره تماس برخی از این خیریه ها که ثبت شده است ، قابل دسترسی است. لازم به ذکر است که هیچ سایتی برای این خیریه ها ثبت نشده است.
 
مقالات مرتبط:
بهترین خیریه در اصفهان کدام است؟ پاسخ سوال شما در این مقاله است
۹ روش بسیار آسان و قابل اعتماد برای کمک نقدی به خیریه
خیریه کاریابی