تزیینات منزل دست ساز

اسفند
۲۶

تزیینات منزل دست ساز

توسطalirastro |  

 
تزیینات منزل دست ساز
 
نویسنده: فاطمه قدیری
 
 تزیینات منزل دست ساز - تزیینات منزل دست ساز 3
 
همراه ما باشید با تزیینات منزل دست ساز ، مقاله ای خواندنی در مورد دکوراسیون منزل شما و ایده ای بسیار جالب در این مورد . پس همراه ما باشید .
فصل بهار تابلوی زیبای آفریدگار. سراپای خلقت غرق در زیبایی و رنگ و شور است. این روزها بوی بهار و شکوفه‌ها در هر کوی‌و برزنی خوشحالی و مسرت را با خود به همراه می‌آورد. همه در تکاپو و به دنبال هرچه زیباتر کردن اطراف خود هستند. آنچه میان ما ایرانیان بسیار رواج دارد خانه‌تکانی، تغییر دکوراسیون و رسیدگی به منزل است. دراین‌بین عده‌ای هستند که تمایل دارند در حین این خانه‌تکانی‌ها تغییراتی به فضای زندگی بدهند و اندکی آن را متفاوت سازند.
 
 تزیینات منزل دست ساز - تزیینات منزل دست ساز 4
 
شاید چیدمان تکراری در عین تمیز یا مجلل بودن گاهی فضای زندگی را خسته‌کننده سازد. برای داشتن فضایی که در آن بوی تازگی به مشام برسد نیاز به صرف هزینه‌های سنگین نیست تنها کافی است با دقت به اطراف خود بنگریم و با اندکی تزیینات منزل دست ساز از همان وسایل قدیمی و یا حتی از وسایل دورریختنی اشیاء زینتی و کاربردی بسازیم که بسیار زیبا و چشم‌نواز باشد مثلاً یک بطری پلاستیکی نوشابه را تصور کنید که چه وسایل زیبایی از آن می‌توان ساخت (مصرف نوشابه در ایران بسیار بالاتر از حد طبیعی است پس برای پیدا کردن آن یقیناً مشکلی نخواهید داشت)
با اندکی طناب یا ریسمان و تعدادی از این بطری‌ها می‌توانید یک باغچه دیواری و سیار بسازید و در آن هر نوع گلی که دوست دارید پرورش دهید و یا حتی در آن سبزیجات بکارید با این کار تزیینات منزل دست ساز شما کاملاً نمایان است . با قسمت انتهایی این بطری‌ها جا‌مدادی، جای قاشق و چنگال و یا گلدان کوچک تزئینی برای یک پامچال زیبا درست کرد . با چسباندن تعدادی از این بطری‌ها، یک تکه ابر و یک روکش پارچه‌ای می‌توان یک صندلی زیبا ساخت
با تعدادی از قسمت‌های انتهایی این بطری‌ها و چسباندن آن‌ها در کنار یکدیگر به دور یک لامپ می‌شود یک گوی نورانی ساخت و از آن به‌عنوان لوستر اتاق استفاده کرد . با کمک مقداری طناب کنفی، رنگ و یک شمع یک فانوس بسازید . با پر کردن بطری از شن‌های رنگی یک پایه آباژور زیبا و مسحورکننده برای اتاق خواب خود بسازید .
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
 تزیینات منزل دست ساز - ملاتیما
هنرهای خانگی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
کارگاه تولیدی صنایع دستی
کارهای هنری دستی