تزیین اتاق با وسایل ساده

دی
۱۳

تزیین اتاق با وسایل ساده

توسطalirastro |  

تا به حال به تزیین اتاق با وسایل ساده فکر کرده اید؟برای تزیین اتاق لازم به وسایل گران قیمت نیست و با وسایل ساده هم می توان اتاقی زیبا را پدید آورد. در زیر به نکاتی برای تزیین اتاق با وسایل ساده و دم دستی اشاره شده است.
استفاده از عکس های مجلات و روزنامه ها
تزیین اتاق با وسایل ساده-استفاده از عکس های مجلات و روزنامه ها
حتما لازم نیست تا پوستری گرانقیمت را به دیوار اتاق بچسبانید . عکس های زیبا را از درون مجلات و روزنامه ها انتخاب کنید و به صورتی زیبا و خلاق به دیوار بچسبانید.
کاغذ رنگی
تزیین اتاق با وسایل ساده-کاغذ رنگی
بااستفاده از کاغذ رنگی ها دیوار اتاق خود را با شکل های زیبا تزیین کنید. می توانید از کاغذهای رنگی طرحهای زیبایی مانند پرنده ، خورشید و ستاره درست کنید و به شکلی زیبا به دیوار اتاق بچسبانید.
کارت پستال و تمبر
تزیین اتاق با وسایل ساده-کارت پستال و تمبر
کارت پستال ها و تمبرهای زیبا را با شکلی خاص به دیوار بچسبانید و از دیدن آنها لذت ببرید.
بطری های پلاستیکی
تزیین اتاق با وسایل ساده-بطری های پلاستیکی
با استفاده از بطری های پلاستیکی می توانید گلدان های کوچک زیبایی بسازید. سر آنها را جدا کرده و سپس رنگ آمیزی کنید. سپس گل های خود را درون آنها قرار دهید.
شمع
تزیین اتاق با وسایل ساده-شمع
چند عدد شمع زیبا تهیه کنید و در جایی مناسب و در ظرفی مناسب قرار دهید. می توانید آنها را در شب ها روشن کنید و از دیدن روشنایی آن ها لذت ببرید.
ظرف ها
تزیین اتاق با وسایل ساده-ظرف ها
ظرف هایی که دیگر به آنها نیاز ندارید را می توانید به صورت زیبایی رنگ کرده و جهت تزیین اتاق استفاده کنید. انواع طرح های جذاب توسط بشقاب را می توانید در اینترنت پیدا کرده و آنها را اجرا کنید.
لیوان
تزیین اتاق با وسایل ساده-لیوان
اگر در خانه لیوان اضافه دارید، می توانید آنها را رنگ کرده و به عنوان جامدادی و یا چیز دیگری استفاده کنید.
وسایل زیادی در خانه وجود دارند که با اندکی خلاقیت از جانب شما می توانند موجب تزیین زیبای اتاق شما شوند. کافی است خوب نگاه کنید.پس بیایید تزیین اتاق با وسایل ساده را شروع کنیم.
سایت ملاتیما به عنوان بستری جهت ارایه صنایع دستی مدرن و سنتی شما را به بازدید از پروژه های خود جهت دکوراسیون اتاق و منزل با تنوع قیمتی متنوع دعوت می کند.
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی