جذب سرمایه گذار

دی
۲۷

جذب سرمایه گذار

توسطalirastro |  

 

جذب سرمایه گذار

 
جذب سرمایه گذار
 
جذب سرمایه گذار دارای اهمیت بسیار بالایی است ، در این مقاله ما شما را با چند نمونه سرمایه گذار آشنا خواهیم کرد تا از طریق آنها ایده خود را شروع کنید. پس همراه ما باشید.
 
دنیای امروز دنیای ایده ها و استارتاپ هاست اما موضوع اینجاست که ایده ها و استارتاپ ها بدون سرمایه در همان مرحله اولیه باقی می مانند و به مرحله عمل نمی رسند. طبیعتا برای سرمایه باید سرمایه گذاران را به خود جذب کرد اما چگونه؟ اگر دوست دارید که بدانید چگونه می توانید سرمایه گذاران را به ایده خود جذب کنید می توانید متن زیر را مطالعه کنید.
 

فضای مجازی

 
جذب سرمایه گذار - فضای مجازی
 
استارتاپ ها و ایده ها می توانند از طریق فضای گسترده اینترنت خود را به دیگران معرفی کنند و در صورتی که بازدهی مفید آن و عملکرد آنها قابل قبول باشد بالطبع جذب سرمایه گذار را بوجود خواهد آورد .
 

شرکت های خصوصی

 
جذب سرمایه گذار - شرکت های خصوصی
 
ایده خود را به مجموعه ها و شرکت های خصوصی معرفی کنید و برای آنها شرح دهید که طرح و ایده شما می تواند سود زا باشد. آنها را مجاب کنید که طرح شما در صورت سرمایه گذاری سود مناسبی را در پی خواهد داشت.
 

سازمان های دولتی

 
جذب سرمایه گذار - سازمان های دولتی
 
طرح ها و ایده های خود را به سازمان های دولتی و وزارتخانه ها ببرید و با بخش های مربوطه در میان بگذارید. اهداف ایده خود را مشخص کنید و همه جوانب
آن را توضیح دهید. دولت برای طرح های مناسب سرمایه گذاری های خوبی انجام می دهد(البته یک مشکل در ادارات دولتی وقت گیر بودن و طولانی بودن سیستم پاسخگویی آنان است).
 

سایت های سرمایه گذار

جذب سرمایه گذار - سایت های سرمایه گذاری
اگر موسس یک خیریه هستید که بر روی مسایلی مانند : کودکان کار ، اشتغال زنان محروم و … و یا هنرمند که در رشته های مختلف هنر و صنایع دستی فعالیت می کنید و طرحی در ذهن خود دارید که می خواهید برایش سرمایه لازم را جمع آوری کنید می توانید آن را ار خود مردم جمع کنید. سایت های مختلفی وجود داند که از طریق سرمایه گذاری جمعی یا کراودفاندینگ برای پروژه های خلاقانه سرمایه جمع می کنند.
ملاتیما یکی از سایتهایی که است که با حمایت از خیریه ها و هنرمندان سعی در شکوفایی کار آنان دارد. ملاتیما بستری بی نظیر را برای سرمایه گذاری بر روی طرح های ابتکاری و مهارت های افراد قرار داده است و هدف خود را رشد برنامه های خیریه ها و هنرمندان قرار داده است.