جذب سرمایه

دی
۱۷

جذب سرمایه

توسطalirastro |  

جذب سرمایه
جذب سرمایه-جذب سرمایه
آیا ایده ای دارید که می خواهید برای آن سرمایه پیدا کنید اما نمی دانید چگونه؟ جذب سرمایه راحت تر از آن است که شما فکر می کنید. فقط با اندکی مطالعه و تلاش می توانید سرمایه لازم برای عملی کردن ایده خود را تامین کنید. متن زیر برای شما مفید خواهد بود.
فضای مجازی
جذب سرمابه-فضای مجازی
یکی از گسترده ترین فضاها برای جذب سرمایه، امروز در شبکه های اجتماعی و فضای سایبر نهفته است. شما می توانید از طریق معرفی و توضیح ایده خود برای افراد مختلف سرمایه گذار و سرمایه لازم را به خود جذب کنید. صفحه های مختلف در اینستاگرام و کانال های مختلف تلگرام و دیگر شبکه ها می توانند برای شما فرصت مناسبی باشند.
پایش افراد مختلف
جذب سرمایه-پایش افراد مختلف
افراد مهم و سرشناس در زمینه ایده خود را شناسایی کنید و با آنها ارتباط بگیرید. شما می توانید از طریق توضیح ایده خود برای آنان توجهشان را به خود جلب کنید و جذب سرمایه مناسب جهت عملی کردن ایده تان را تامین کنید.
ساخت نمونه ای از ایده
جذب سرمایه-ساخت نمونه ای از ایده
برای توضیح به سرمایه گذار و جلب نظر او یک نمونه اولیه از ایده خود را بسازید و امتیازها و خوبی های آن را شرح دهید. سعی کنید که نمونه شما بی عیب و نقص باشد تا نظر سرمایه گذار را به خود جلب کنید.
شرکت خصوصی
جذب سرمایه-شرکت خصوصی
از طریق فرستادن پروژه و ایده خود به شرکت های خصوصی آنها را از ایده خود مطلع کنید. خوبی های آن را برایشان شرح دهید و سرمایه خود را از طریق جلب نظر آنان به ایده تان تامین کنید. شرکت های خصوصی مرتبط با ایده خود را پیدا کرده و با آنان ارتباط بگیری. امروزه شرکت های اینترنتی زیادی برای سرمایه گذاری جهت ایده های مختلف و خلاقانه فعالیت دارند.
یکی از این شرکت ها شرکت ملاتیما می باشد که برای کار آفرینانی که در زمینه های خیریه ها و یا صنایع دستی فعالیت می نمایند ، سرمایه لازم جهت عملی کردن ایده شان را تامین می کند.
جذب سرمایه-ملاتیما
ملاتیما تاکنون پروژه های زیادی را با موفقیت به پایان رسانده است و ایده های زیادی را به مرحله عمل رسانده است. ملاتیما حامی هنرمندان و خیریه های کارآفرین ایرانی است که دنبال فرصتی مناسب جهت عملی کردن رویای خود هستند.
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی