خریدار صنایع دستی

دی
۲۹

خریدار صنایع دستی

توسطalirastro |  

 
خریدار صنایع دستی
 
خریدار صنایع دستی
 
ملاتیما نسل جدید خریدار صنایع دستی است . در این مقاله می خواهیم توجه شما را به روش خرید ملاتیما آشنا نماییم . پس همراه ما باشید .
در سالهای گذشته ارتباط چندانی بین کارآفرینی با هنر و مقوله های مرتبط با آن وجود نداشت. تقریبا اکثر هنرمندان در کنار هنر خود شغل دومی برای امرار معاش و کسب روزی داشتند. اما تغییرات دنیای کسب و کار و نیز تغییر فرهنگ و آداب و رسوم منجر شده است هنرمندان توانایی عرضه محصولات هنری خود برای کسب درآمد را به دست آورند. در این میان دنیای دیجیتال تاثیر فراوانی در این زمینه داشته است. حذف واسطه ها و امکان مشاهده و خرید آثار هنری با روشهای ساده اینترنتی و به طور مستقیم از جمله این تاثیرات بوده است.
 
خریدار صنایع دستی
 
در سالهای اخیر شاهد بوده ایم که بسیاری از هنرمندان محصولات هنری خود را در سایتهای خرید و فروش کالا عرضه کرده اند. همین طور برخی از افراد سعی داشته اند با ایجاد سایتهای مختص محصولات هنری، این محصولات را به طور مستقیم در معرض بازدید علاقمندان قرار دهند.
 
سایت ملاتیما و حمایت از محصولات هنری
 
خریدار صنایع دستی
 
سایت ملاتیما نیز با حمایت از محصولات هنری، تلاش دارد فضای مناسبی برای حمایت از هنرمندان و ورود آنها به فضای کسب و کار و اشتغالزایی فراهم آورد. در این مسیر ملاتیما دو راهبرد اصلی را در پیش گرفته است، سرمایه گذاری جمعی و حراج اینترنتی.
سرمایه گذاری جمعی: در این راهبرد، افرادی که دارای ایده های خلاقانه خود در زمینه هنر و محصولات هنری هستند ایده خود را معرفی کرده و با کمک سرمایه های کوچک و بزرگ حامیان ملاتیما، توان مالی لازم برای آغاز کسب و کار خود را به دست می آورند.
حراج اینترنتی: در این راهبرد، هنرمندان می توانند محصولات هنری خود را در ملاتیما عرضه کرده و در واقع از فضای ایجاد شده در ملاتیما برای بازاریابی محصول خود استفاده نمایند. این روش یک بازی برنده- برنده برای هنرمندان و خریداران است که در آن خریداران با قیمت مناسب تری محصولات را خریداری کرده و هنرمندان نیز تعداد زیادتری از محصولات خود را به فروش می رسانند.
بدین ترتیب ملاتیما یکی از مناسب ترین سایتهای ایجاد شده برای حمایت از عرصه هنر در ایران می باشد.
 
استارتاپ های ایرانی
کمک به نیازمندان
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی