خرید صنایع دستی عمده

بهمن
۱۵

خرید صنایع دستی عمده

توسطalirastro |  

 
خرید صنایع دستی عمده
 
خرید صنایع دستی عمده - خرید صنایع دستی عمده
 
بر خلاف تصور از عدم وجود بخش مخصوص خرید صنایع دستی عمده ، باید اذعان نمود در صورت ورود صحیح به بازار کار صنایع دستی می توان از فضایی ایده آل در این بازار بهره مند شد. این امر مستلزم رعایت پیش نیازهایی از قبیل دارا بودن مهارت لازم ، انتخاب رشته مناسب صنایع دستی ، شناسایی مناسب بازار و … می باشد.
در سال های اخیر، برخی تحولات از جمله کسب و کارهای اینترنتی سبب شده اند هنرمندان فرصت عرضه محصولات خود چه در بازارهای داخلی و چه در بازارهای آن سوی مرزها برای خرید صنایع دستی عمده را پیدا کنند. این امر به رونق هر چه بیشتر این رشته فاخر و ارزشمند منجر شده است. بنابراین می توان گفت ورود به عرصه هنر می تواند یکی از راه های مناسب برای خود اشتغالی و اشتغالزایی باشد.
 
خرید صنایع دستی و بازار خارج از کشور
 
خرید صنایع دستی عمده - خرید صنایع دستی و بازار خارج از کشور
 
صنایع دستی در عرصه صادرات نیز از اقبال مناسبی برخوردار است. تنهای کافی است با تحقیق، بازار مناسب در کشورهای مقصد شناخته شده و با توجه به وجود حمایت های لازم از سوی نهادهای مرتبط محصولات با ارزش افزوده مناسبی صادر گردند. کشورهایی حوزه خلیج فارس، برخی کشورهای آسیای میانه و نیز برخی از کشورهای غرب اروپا بازار مناسبی برای انواع صنایع دستی ایرانی از جمله چوب و دست ساخته های آن، گلیم و جاجیم، محصولات شیشه ای ایرانی، زیورآلات و … می باشند.
 
نقش ملاتیما در خرید صنایع دستی عمده
خرید صنایع دستی عمده - نقش ملاتیما در خرید صنایع دستی عمده
ملاتیما علاوه بر تمام فعالیت هایی که در راستای حمایت از کارآفرینی و ایده های خلاق دارد ، فضایی خاص و ویژه در حمایت از صنایع دستی ایجاد نموده است و با راه اندازی فروشگاه صنایع دستی سعی در معرفی محصولات هنرمندان به بازار دارد. خرید جمعی و تخفیفات ویژه برای مشتریان از سویی و بازاریابی رایگان و فروش محصولات هنرمندان از سویی دیگر، موجب شده است ملاتیما جایگاهی برای تعامل مناسب فروشندگان و خریداران صنایع دستی لقب بگیرد.
 
کراودفاندینگ ایرانی
لیست خریداران صنایع دستی
لیست فروشندگان صنایع دستی