خرید گلدان

دی
۰۷

خرید گلدان

توسطalirastro |  

خرید گلدان
خرید گلدان-خرید گلدان
برای خرید گلدان بهترین حرکت آشنایی با انواع گلدان است، در این مقاله ما شما را با انواع گلدان آشنا می کنیم.پس برای خرید گلدان همراه ملاتیما باشید.
گلدان سرامیکی
خرید گلدان-گلدان سرامیکی
یکی از زیباترین گلدانهاست که البته دارای قیمت بالاتری نیز هست. باید مواظب این گلدان باشید چون ممکن است در اثر ترک برداشتن خراب شود. وزن زیادی دارند و دارای منفذ نیستند. گلدانهای سرامیکی در طرحهای مختلفی (مانند گل لاله ، اناناس ، گرد ، دلمه ای و …) و در رنگ ها و اندازه های مختلف در بازار موجود است. این گلدانها می توانند به محیط خانه و یا محل کارتان زیبایی خاصی ببخشد.
گلدان پلاستیکی
خرید گلدان-گلدان پلاستیکی
این گلدانها ساده و کاربردی هستند و در رنگها و طرحهای مختلف وجود دارند. می توان گفت پراستفاده ترین گلدان ها هستند. ارزان هستند و می توان برای کارهای گوناگون از انها استفاده کرد. مشکل انان در اینست که گرمای زیادی را به خود جذب می کنند و امکان شکستن و پوسیدگی انها زیاد است.هر چند که زیبایی کمتری نسبت به دیگر گلدانها دارند اما برای بسیاری از گیاهان مناسب هستند و ماندگاری بالایی دارند.
گلدان سفالی
خرید گلدان-گلدان سفالی
گلدانهای سفالی ،گلدان هایی بسیار پرطرفدار هستند که به انسان حس خوشایندی را القا می کنند. این گلدانها از گلدانهای سرامیکی ارزان تر هستند. گیاهان به خاطر وجود منفذ در این گلدانها به خوبی رشد می کنند. برای بعضی گیاهان مناسب نیست که باید به ان دقت کنید.
گلدان چوبی
خرید گلدان- گلدان چوبی
گلدان های چوبی گلدانهای سبکی هستند که دارای تخلخل مناسبی هستند و سازگاری خوبی با گیاهان دارند. گلدانهای چوبی خیلی اوقات حالتی فانتزی گونه دارند. قیمت های انها با هم متفاوت است و شما می توانید انواع مختلفی از ان را در بازار تهیه کنید. این گلدان ها مانند گلدانهای سفالی نسبتا ارزان هستند و مدت زیادی دوام زیادی دارند.
گلدان سنگی
خرید گلدان-گلدان سنگی
این گلدان ها دارای قیمت و وزن بالاتری نسبت به دیگر گلدانها هستند و معمولا برای گیاهان بزرگتر به کار می رود. انواع این گلدان ها مانند گلدان مرمری و گلدان گرانیتی در بازار موجودند و می توانید انها را خریداری کنید.
یادتان باشد در خرید گلدان به نوع محیط خود و نوع گیاه توجه کنید و خریدتان را با توجه به ان انجام دهید.
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی