خلاقیت در تزیین خانه

فروردین
۱۶

خلاقیت در تزیین خانه

توسطalirastro |  

 

خلاقیت در تزیین خانه

 
خلاقیت در تزیین خانه - خلاقیت در تزیین خانه
نویسنده: فاطمه قدیری
اگر به دنبال خلاقیت در تزیین خانه خود می باشید ما به شما این مقاله را پیشنهاد می کنیم ، مقاله ای در مورد خلاقیت در تزیین خانه . پس همراه ما باشید
هنر همچون دمیدن روح در محیط زندگی است یک خانه خالی شاید برای هیچ کس جذابیت نداشته باشد ولی هنگامی‌که آن را با انواع و اقسام وسایل و دکوراسیون هنری پر می‌کنیم خواه این وسایل برگرفته از هنرهای مدرن باشد خواه از صنایع‌دستی . گویی در فضایی زندگی می‌کنیم که هویت در آن وجود دارد اگر در تزیین منزل خود کمی خلاقیت داشته باشیم می‌توانیم از وسایلی استفاده کنیم که هم نشان از فرهنگ و هنر داشته باشد و هم فضایی راحت زیبا کاربردی و درعین‌حال منظم باشد اگر بخواهیم خانه خود را با صنایع‌دستی تزیین کنیم اشیاء بسیار زیادی وجود دارد که دایره انتخاب ما را گسترده‌تر می‌کند مثلاً انواع مبلمان منبت‌کاری شده انواع میزهای معرق اشیائی مانند ساعت یا جادستمالی خاتم‌کاری شده ظروف خاتم‌کاری مس و یا قلم‌زنی از انواع قالی گلیم و جاجیم ایرانی می‌توانیم پوشینه‌های (زیراندازها) زیبایی برای خانه خود درست کنیم . انواع سوزن‌دوزی‌ها برای روی کوسن قاب آیینه. … تزیین منزل با صنایع‌دستی هستند که زیبایی خاص و منحصربه‌فردی دارند .

خلاقیت در تزیین خانه با استفاده از هنر های مدرن

 
خلاقیت در تزیین خانه - خلاقیت در تزیین خانه 2
 
اما عده‌ای نیز در این میان هستند که تمایلی به استفاده از هنرهای قدیمی ندارند ، دوست دارند از هنرهای جدیدتری استفاده کرده فضایی مدرن برای منزل خویش بسازند انواع فرش‌هایی که از تارهای پارچه‌ای و چرمی بلند درست شده اگر به فضایی با تابلوهای رنگ و روغن ویترای یا تابلوهای بزرگ دیواری اضافه شوند می‌تواند فضای هنری مدرنی بسازند آباژورهای هنری گلدان‌های فانتزی همه و همه المان‌هایی از خلاقیت در تزیین خانه هستند گاهی حتی می‌توان تنها از یک متریال استفاده کرد اما با استفاده از نقوش سنتی یا مدرن فضای متفاوتی در اطراف خویش ساخت پرده‌ها جزء همین دسته هستند طرح‌هایی مثل جاجیم و یا نقاشی کوبیسم دو رویکرد کاملاً متفاوت از به‌کارگیری خلاقیت در تزئین خانه هستند.
همان‌طور که پیش‌تر نیز گفتم مهم این است که با چه دیدی به اطراف خود نگاه می‌کنیم اگر نحوه نگاه ما متفاوت باشد یقیناً این تفاوت در محیط زندگی ما نیز جلوه‌گر خواهد شد .
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
امیدواریم که از مقاله خلاقیت در تزیین خانه خوشتان آمده باشد .
خلاقیت در تزیین خانه - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۶ فروشگاه اینستاگرامی برای خرید ظروف مسی
از کجا دستبند مسی بخریم؟ در این مقاله همراه ما باشید
۱۹ فروشگاه لوازم هنری که واجب است آنها را بشناسید