معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها

فروردین
۱۸

معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها

توسطalirastro |  

 

خیرین اصفهان

خیرین اصفهان - خیرین اصفهان 2
در این مقاله به معرفی خیرین اصفهان و فعالیت های انجام شده توسط آنها می پردازیم، پس مطالعه این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید.
در مقاله اسفند ماه در مورد بهترین خیریه در اصفهان ، به معرفی برترین خیریه های اصفهان پرداختیم اما به راستی این خیریه های با برنامه که برای حمایت از برنامه های اجتماعی و نیازمندان تاسیس گردیده اند ، توسط چه کسانی خلق شده اند؟
خیرین اصفهان ، با محبت های خود دست در دست هم با وجود تمام مشکلات ناشی از مسایل مادی و پیچیدگی های پیش روی خود ، اقدام به پیاده سازی خیریه هایی در اصفهان نموده اند تا امروز یاری گر دل های شکسته بی پناه زیادی شوند.

مجمع خیرین مدرسه ساز اصفهان

به گزارش ایرنا واحد استان اصفهان ، به نقل از استاندار این شهر ، خیرین اصفهان تاکنون چهار هزارو ۸۲۷ کلاس تحویل جامعه داده اند ، این مجمع دارای ۸۰۰ عضو می باشد.
به گزارش جوان آنلاین به نقل از رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ، مدارسی که این خیرین بنا نموده اند دارای معماری با دوام و زیبایی های بسیار چشم نواز هستند.
آدرس: اصفهان ، بلوار هشت بهشت ، کوچه ی شهید عقیلی ، جنب تالار ادب
ساختمان مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان
تلفن: ۳۲۲۰۲۹۹۳-۰۳۱

مجمع خیرین سلامت اصفهان

این گروه از خیرین اصفهان با ساخت خانه های بهداشت ، مراکز آموزشی درمانی ، تامین تجهیزات مربوط به بیمارستان ها پیشتاز تامین سلامت استان اصفهان هستند.
و می توان گفت آنها انسان هایی هستند که با احساس نیکوی خود جان بسیاری از مردم دردمند و بیماران را نجات داده اند.
از جمله پروژه های صورت گرفته توسط این عزیزان می توان به : درمانگاه امام موسی صدر واقع در خیابان فروغی استان اصفهان در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و دارای ۵ طبقه ، دارالشفای جواد الایمه واقع در خیابان نشاط در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع در ۳ طبقه ، مجتمع پزشکی حضرت زینب واقع در خیابان زینبیه جنوبی در زمینی به مساحت ۴۴۰ مترمربع اشاره نمود.
لازم به ذکر است که تعداد پروژه های درمانی و بهداشتی از جمله درمانگاه های ساخته شده توسط این خیرین نزدیک به ۱۵ مجتمع می باشد که هر کدام از این مراکز بهداشتی با بودجه ای قابل قبول دارای امکانات و تجهیزات بسیار مناسب برای یاری رسانی به بیماران هستند.
آدرس: اصفهان ، خیابان نشاط ، ابتدای خیابان هشت بهشت غربی ، ساختمان بعثت (سامسونگ) ، طبقه دوم
تلفن: ۳۲۷۳۱۰۰۱-۰۳۱

مجمع خیرین قرآنی اصفهان

اگر در جستجوی سازمان و یا اشخاصی برای حمایت از برنامه های قرآنی و مذهبی خود هستید ما به شما مجمع خیرین قرآنی اصفهان را پیشنهاد می کنیم.
این گروه از خیرین اصفهان ، تجهیزات و کتاب های مذهبی و فرهنگی مانند قرآن ، ادعیه ، مهر ، صندلی برای افراد کهن سال را برای مساجد و موسسات فرهنگی تهیه کرده و دوره های آموزشی نیز برای مربیان قرآنی برگزار می نمایند.
هم چنین از دیگر برنامه های این خیرین اصفهانی ، تهیه لوازم تحریر ، تهیه و توزیع لباس برای ساکنین مناطق محروم می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم از سایت این خیرین دیدن فرمایید تا بهتر در جریان برنامه های آنها قرار بگیرید.
آدرس: اصفهان ، خیابان عسگریه ، چهارراه دشتستان ، دشتستان شمالی ، بن بست ۳۷ (فروردین ) ، پلاک ۲۱۷
تلفن: ۳۵۶۷۶۸۶۰-۰۳۱

۴ خیریه قم که برترین خیریه ها به حساب می آیند

انجمن خیریه قمر بنی هاشم اصفهان

خیرین اصفهان - انجمن خیریه قمر بنی هاشم اصفهان
این خیریه که فعالیت آن تلاش برای حمایت از بیماران خاص مانند … است توسط حاج علی سلیمان نژاد یکی از برترین خیرین اصفهان تاسیس شده است ، از آنجا که بیماران غرب اصفهان برای رفت و آمد به بیمارستان های اصفهان جهت درمان خود با مشکل رو به رو بودند ، حاج علی سلیمان نژاد تصمیم به احداث مرکزی برای درمان این عزیزان گرفتند.
هم چنین در این انجمن کمک مالی به بیماران نیازمند از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد صورت می گیرد و بیماران نیازمند پس از درخواست کمک مالی و بررسی های کمیته تحقیق مشمول کمک های مالی برای درمان بیماری خود می شوند.
تمامی کسانی که دچار بیماری خاص گردیده اند به ترتیب اولویت مانند : بیماران کلیوی ، بیماران سرطانی ، بیماران قلبی و بیماران ام اس می توانند از خدمات این انجمن که توسط خیرین اصفهان حمایت مالی می شوند استفاده نمایند.
تاکنون بیش از ۱۵ هزار نفر از خیرین اصفهان عضو این انجمن هستند و از ماهی ۱۰۰۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به این انجمن کمک می کنند و از دیگر منابع درآمدی این خیریه ، جمع آوری کمک از طریق نذورات و همایش های مردمی است.
اگر اهل نجف آباد اصفهان باشید به احتمال زیاد ساختمان بزرگ پزشکی درمانی این خیریه را دیده اید.
تمامی این پیشرفت ها نتیجه تلاش شبانه روزی حاج علی سلیمان نژاد و خیرین اصفهان است که با کمک های بزرگ و حتی کوچک خود در اهدای زندگی به بیماران نیازمند کوتاهی نکردند.
اگر نیازمند کمک هستید با مراجعه به سایت این انجمن خیریه می توانید از برنامه های این خیریه اطلاع یابید.
دفتر مرکزی : اصفهان ، نجف آباد ، فلکه آزادگان ، خیابان آیت الله حججی(پشت پارک)، انجمن خیریه حضرت قمر بنی هاشم (ع)
تلفن: ۴۲۷۴۴۶۶۱-۰۳۱
دفتر شماره یک : اصفهان ، نجف آباد ، انتهای خیابان فردوسی شمالی ، روبروی ورزشگاه مجد

مقالات مرتبط:
معرفی ۲ خیریه در مشهد برای نیازمندان دارای کمک فوری
معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
خیریه کاریابی