معرفی ۲ خیریه در مشهد برای نیازمندان دارای کمک فوری

اسفند
۲۷

معرفی ۲ خیریه در مشهد برای نیازمندان دارای کمک فوری

توسطalirastro |  

خیریه در مشهد

 
خیریه در مشهد - خیریه در مشهد 2
در این مقاله ۲ خیریه در مشهد که نیازمندان زیادی را با کیفیت تحت پوشش دارند و بستری برای هدایت کمک های نیکوکاران شده اند را معرفی می نماییم.

خیریه آبشار عاطفه ها در مشهد

 
خیریه در مشهد - خیریه آبشار عاطفه ها در مشهد
خیریه آبشار عاطفه ها یک خیریه در مشهد است که جز نیکی به دنبال هدف دیگری نیست ، حتی رقابت بین این خیریه با دیگر خیریه ها در نیکی بیشتر به نیازمندان می باشد. رمضان سال ۱۳۸۰ شمسی شاید آن چند نفری که بنای این خیریه را بوجود آوردند هیچ گاه گمان نمی کردند که اکنون هر سال بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان مردم نیکوکار به این خیریه کمک می کنند.
اگر قرار باشد نام چند خیریه در مشهد و حتی ایران را به عنوان برترین خیریه ها نام ببریم بدون شک یکی از آنها خیریه آبشار عاطفه هاست ، خیریه ای که به نقل از محمد جواد فولاد ، مدیر عامل خیریه ، نزدیک به ۲۸۰ هزار خیر به طور ثابت از نیازمندان آبشار عاطفه ها حمایت می نمایند.
گستره فعالیت های این خیریه تنها محدود به مشهد نمی باشد و کمتر استانی در کشور است که این خیریه در آن شعبه نداشته باشد اما به دلیل اینکه این خیریه در مشهد تاسیس شده است ، نیازمندان بسیاری از طریق برنامه های فرهنگی ، ارزاق ، تهیه جهیزیه برای دختران آبرومند طعم پیشرفت و امید را در زندگی خود لمس کرده اند.
از راه های مختلفی آبشار عاطفه ها پذیرای محبت های شما می باشد که چند روش آن شامل ، کد دستوری #۲۳۱۰*۷۸۰* ، استفاده از اپلیکیشن اختصاصی ، وب سایت خیریه و حتی حضور در شعبات سراسر کشور و مخصوصا دفتر مرکزی این خیریه در مشهد ، می باشد.
نکته جالب ، پنل داخل سایت این خیریه است ، که در آن پروژه های نیکوکاری تعریف شده اند که هر پروژه دارای بودجه مورد نیاز مشخص ، اطلاعات مانند عکس و توضیح در مورد آن پروژه و مدت زمان مانده تا پایان می باشد.

معرفی ۴ خیریه مشهد که باید آنها را خوب بشناسید
۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند

اگر نیازمند حمایت می باشید ، یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما مراجعه به این خیریه است در این خیریه می توانید از خدماتی مثل سبد کالا ، کمک هزینه درمانی ، کمک برای اشتغال بهره مند شوید.
اگر زایر اربعین بوده باشید احتمالا کمپ های نذری این خیریه را دیده اید ، کمپ هایی که با عشق هدایای مردمی اهدایی به این خیریه برای پذیرایی از مسافران اربعین توزیع می گردند.
آنچه تمام این زیبایی ها را دوچندان می کند ، اردوهای جهادی اعضای داوطلب خیریه آبشار عاطفه ها و حمایت آنها از مردم دور افتاده روستای صعب العبور است ، تا آن مردم بدانند هنوز هم کسانی هستند که نور انسانیت در دل آنها می درخشد.
این خیریه در مشهد نور امیدی در کنار بارگاه ملکوتی امام مهربانی است ، امامی که خود هرگز از یاری به نیازمندان دریغ نمی کردند و حالا خیریه آبشار عاطفه ها دارای تندیس های مختلف از جشنواره ها و همایش های نیکوکاری ، ادامه دهنده راه ایشان است.
مدیرعامل: محمد جواد فولاد
آدرس دفتر مرکزی: مشهد ، خیابان ابوطالب ، بین ابوطالب۱۷ و ۱۹
تلفن: ۳۷۱۳۷۲۹۲-۰۵۱

خیریه محبان الرضا در مشهد

 
خیریه در مشهد - خیریه محبان الرضا در مشهد
این خیریه در مشهد با هدف حمایت از دختران و زنان بی سرپرست یا بد سرپرست می باشد. اما به نظرتان این خیریه چگونه از دختران و زنان تحت پوشش خود حمایت می کند؟
با بررسی های صورت گرفته در مورد فعالیت هایی که تاکنون این خیریه انجام داده است ، قسمت های زیادی به چشم می خورد ، از جمله برگزاری دوره های مهارت آموزی برای افراد تحت پوشش نظیر دوره های هنری و صنایع دستی برای خود اشتغالی ، برگزاری کارگاه های مهارت زندگی با هدف جلوگیری از آسیب های اجتماعی ، دوره های مشاوره ، سخنرانی های مذهبی و فرهنگی .
تصور کنید دختری تنها هستید و یا از زندگی مشترک خود با همسرتان رنج می برید اما نمی دانید چگونه می توان از شرایط فعلی با موفقیت عبور کرد ، چگونه بهترین رفتار ها را در زندگی مشترک از خود نشان دهید؟ و سوالات بسیاری دیگر ، پس حضور در دوره های این خیریه قطعا می تواند به شما و زندگیتان کمک شایانی داشته باشد .
مدرسان دوره های مختلف این خیریه در مشهد ، از بهترین صاحب نذران و متخصصان حوزه خود می باشند پس جای نگرانی بابت میزان دانش و تجربه آنها نداشت باشید زیرا این خیریه یک مرکز بیشتر برپایه آموزش محور است و در این حوزه دارای تخصص می باشد.
آدرس: مشهد ، میدان شهداء ،ابتدای خیابان شهیدهاشمی نژاد ، روبروی بیمه تامین اجتماعی شعبه ۲
تلفن تماس: ۰۵۱۳۲۲۲۸۱۸۸
آنچه مطالعه نمودید ، مقاله ای در مورد ۲ خیریه در مشهد بود که دارای برنامه های مدون و خیلی خوبی برای تحقق اهداف انسان دوستانه بودند. خیریه آبشار عاطفه های که اکنون به قدری بزرگ شده است که با اختلاف دو سوم کمک های مردمی به کمیته امداد پول برای برنامه های خود جمع آوری می کند.
هم چنین خیریه محبان الرضا که خیریه ای بیشتر آموزش محور برای حل مشکلات اجتماعی و اشتغال افراد تحت پوشش خود است.
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه قم که برترین خیریه ها به حساب می آیند
بهترین خیریه در اصفهان کدام است؟ پاسخ سوال شما در این مقاله است
خیریه کاریابی