خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف

اردیبهشت
۱۷

خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف

توسطalirastro |  

 

خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف

 
خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف - خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : کریل استرن
وب سایت:www.unicefusa.org
پایان سال مالی :۳۰ ژوئن ۲۰۱۶
مرکز سازمان : نیویورک
بیست و پنجمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۵۶۸ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف ، پس همراه ما باشید .

یونیسف ایالات متحده چیست؟

صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف – همچنین شناخته شده به نام یونیسف ایالات متحده آمریکا – سازمان غیردولتی ایالات متحده است که از صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) حمایت می کند. این خیریه توسط هلنکا پانتالونی در سال ۱۹۴۷ تأسیس شد و در بین ۳۶ کمیته ملی یونیسف قدیمی‌ترین صندوق است. این موسسه از طریق صندوق جمع آوری، حمایت و آموزش و پرورش از یونیسف در سراسر جهان پشتیبانی می کند. از زمان تأسیس صندوق ایالات متحده، یونیسف و سازمان های غیردولتی مختلف با مبلغ ۶،۳ میلیارد، دلار پول نقد و خدمات مختلف را برای کمک به دیگران در اختیار قرار داده اند.

با خدمات این خیریه بیشتر آشنا شوید

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف)در بیش از ۱۹۰ کشور و سرزمین کودکان را در اولویت توجه خود قرار داده است. یونیسف بیش از هر سازمان بشر دوست دیگری زندگی کودکان را با ارائه مراقبت های بهداشتی و ایمنی،تهیه آب سالم و کنترل بهداشت، تغذیه، آموزش، امداد رسانی اضطراری و غیره نجات داده است. یونیسف ایالات متحده از طریق یاری رساندن، حمایت و آموزش در ایالات متحده از کار سازمان جهانی یونیسف حمایت می کند.

کمپین توقف ابولا

منطقه‌ی غرب آفریقا مرگبار ترین شیوع ویروس ابولا را در تاریخ تجربه کرده است. برآورد می شود ۸.۵ میلیون کودک در مناطق مبتلا به ابولا زندگی می کنند و بیش از ۱۱،۰۰۰ کودک یک یا هر دو والدین خود را توسط این بیماری مرگبار از دست داده اند. ابولا می تواند متوقف شود،ولی باید از همین الان عمل کنیم. در طول ماه تاریخ سیاه، یونیسف ایالات متحده با کلیساها و سازمان های مذهبی آفریقایی آمریکایی در سراسر ایالات متحده، برای کمک به دیگران و مقابله با ابولا متحد شد . ابتکار مشترک I AM #STOPPINGEBOLA، بودجه را برای ارائه کیت های بهداشتی نجات برای کودکان و خانواده ها در لیبریا، یکی از کشورهای غربی آفریقا که به شدت تحت تاثیر این ویروس کشنده است، افزایش داده است. یک کیت بهداشتی ساده‌ی یونیسف ، اولین خط دفاع برای کودکان و خانواده هایشان است. هر کیت شامل دستکش، لباس، ماسک، صابون، کلر و موارد دیگر ضروری برای مبارزه با این بیماری است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف خوشتان آمده باشد .
خیریه صندوق ایالات متحده برای کمک به یونیسف - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم