۴ خیریه قم که برترین خیریه ها به حساب می آیند

اسفند
۲۵

۴ خیریه قم که برترین خیریه ها به حساب می آیند

توسطalirastro |  

خیریه قم

 
خیریه قم - خیریه قم
کدام خیریه قم از همه معروف تر است ؟ خیریه های معروف قم کدام اند؟ بهترین خیریه قم چه نام دارد؟ همراه ما باشید با معرفی ۴ خیریه قم که برترین در نوع خود به حساب می آیند.

خیریه رعد

 
خیریه قم - خیریه رعد
این خیریه به نوعی خاص ترین خیریه قم می باشد که برای حمایت و آموزش از افراد معلول و کم توان بنا شده است. فعالیت های صورت گرفته در این خیریه عبارت اند از: برگزاری دوره های حکاکی روی چرم ، چرم دوزی ، سرمه دوزی ، تکه دوزی ، بافتنی با دست ، عروسک بافی ، گوهر تراشی ، نقره سازی ، جعبه سازی ، که این کارگاه های آموزشی به صورت کاملا رایگان برای افراد کم توان و معلول جهت مهارت آموزی به این عزیزان برگزار می گردد.
هم چنین کسانی که قصد ادامه تحصیلات دانشگاهی را دارند می توانند در مقاطع کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی و جهاد دانشگاهی خیریه رعد به ادامه تحصیل بپردازند. در مقطع کاردانی رشته های هنرهای تجسمی (گرافیک) ، شبکه های کامپیوتری ، فناوری اطلاعات (اینترنت و شبکه های گسترده) ، نرم افزار ( ، فناوری اطلاعات ، کامپیوتر (سیستم های کامپیوتری) و در مقطع کارشناسی رشته های مهندسی فناوری اطلاعات (تجارت الکترونیک) ، مهندسی فناوری اطلاعات (فناوری اطلاعات) ، گرافیک (تصویرسازی) در این خیریه قم تدریس می گردد.
خیریه رعد محلی است تا افراد کم توان عزیزمان جمعی شاد و پرشور در کنار یادگیری مهارت و کشف استعدادهایشان تجربه کنند. دست سازه های ساخته شده در کنار دستاورد های علمی و ورزشی افراد در خیریه رعد نشان می دهد شرایط جسمی و حتی روحی هیچ گاه نمی تواند مانع موفقیت های بزرگ انسان ها گردد.
مدیرعامل: مهندس دیباجی
آدرس: قم ، بلوار الغدیر ، مقابل دانشگاه قم
شماره تماس:۰۲۵٣٢٨۵٩٢٠۰
اینستاگرام

آسایشگاه خیریه بقیه الله قم

 
خیریه قم - آسایشگاه خیریه بقیه الله قم
این آسایشگاه یک مرکز حمایت از افراد کم توان ذهنی و سالمندان و خیریه در قم می باشد ، در حال حاضر قریب به ۴۵۰ الی ۵۰۰ نفر از کم توانان و سالمندان در این مرکز از امکانات مختلف نظیرنگهداری و مراقبت، بهداشت، درمان و دارو، مراقبت ویژه، قرنطینه، مددکاری، روانشناسی، توانبخشی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، استحمام، آشپزخانه، رختشویخانه، خیاط خانه، اردو، تفریح و زیارت، استخر استفاده می نمایند.
با توجه به امکانات مختلف در این خیریه ، کمک های خیرین و نیکوکاران است که این خدمات تاکنون ادامه یافته است و مددجویان توانسته اند از شرایط مطلوبی برخوردار باشند.چنان چه خیر هستید و تمایل به کمک به این خیریه را دارید می توانید از طریق شماره حساب های مشخص شده در وب سایت خیریه یاری رسان باشید و هم چنین در جریان برنامه ها و نیازمندی ها قرار بگیرید و یا چنان چه فرد معلول ذهنی و یا سالمند با شما زندگی می کند و توانایی تقبل هزینه های نگهداری او را ندارید با مراجعه به وب سایت این خیریه شرایط پذیرش را مطالعه نمایید.
وجود این آسایشگاه خیریه نور امیدی برای کسانی است که محتاج حمایت می باشند هم چنین بازدید های گسترده ای نظیر بازدید نمایندگان مجلس قم ، مدیران و کارمندان موسسات و بانک های کوثر، صندوق کارآفرینی امید ، معاونین استانداری قم ، رییس سازمان بهزیستی و سربازان وظیفه ، دانشجویان دانشگاه ها از این خیریه در قم صورت می گیرد. حضور این عزیزان بسیار باعث دلگرمی کارکنان و افراد تحت پوشش آسایشگاه می شود که گویی امیدی دوباره برای ادامه راهی سخت بوجود می آید. درواقع این آسایشگاه نیز ویژه ترین خیریه قم می باشد.
رییس هیات مدیره: آیت الله حاج سید جواد گلپایگانی
آدرس: قم ، انتهای بلوار ۱۵ خرداد ، نبش میدان شهید محلاتی
شماره تماس:۰۲۵۳۷۲۲۸۸۴۰
اینستاگرام

خیریه حضرت ابوالفضل قم

 
خیریه قم - خیریه حضرت ابوالفضل قم
شاید برایتان جالب باشد که خیریه ای در قم قرار دارد که با دنبال کردن برنامه های قوی و مدون به افراد تحت پوشش بسیاری یاری می رساند.خیریه حضرت ابوالفضل توسط آیت الله سید جعفر میرعظیمی بنا نهاده شده است. بخش های مختلف و امکانات این خیریه شامل:مرکز توانبخشی به کودکان ، درمانگاه تخصصی شبانه روزی جهت درمان افراد نیازمند به گونه ای که کلیه خدمات پزشکی برای افراد تحت پوشش این خیریه به صورت کاملا رایگان انجام می شود ، دارالایتام این خیریه تحت عنوان مجتمع دخترانه شبانه روزی از کودکان عادی و استثنایی نگهداری می نماید.دیگر خدمات این خیریه در قم شامل: کتابخانه عمومی ، مسجد حضرت ابوالفضل می باشد.
هدف از تشکیل این بنیاد نیکوکاری ، درمان و حمایت مادی از خانواده های محروم ، کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و هم چنین کودکان استثنایی و تامین جهیزیه برای دختران نیازمند ، تشکیل برنامه های فرهنگی ، مشاوره ای می باشد. ۴۲ سال از زمان تاسیس خیریه می گذرد و خیرین نیکوکار با ارج نهادن به ساحت حضرت ابوالفضل باعث محرومیت زدایی های بسیاری شده اند تا خیریه حضرت ابوالفضل با امکانات ترین خیریه قم قرار بگیرید.
بنیان گذار: آیت الله سید جعفر میرعظیمی
آدرس: قم ، خیابان امامزاده ابراهیم ، بعد از بلوار معصومیه ، کوچه ۴۳ فرعی اول سمت چپ ، ساختمان کوثر
شماره تماس: ۰۲۵۳۸۷۴۸۸۹۱
اینستاگرام

مقالات پیشنهادی:
۱۱ خیریه کمک به دانشجویان جهت حمایت از تحصیل و برنامه های هنری
خیریه کاریابی

ملاتیما

 
خیریه قم - ملاتیما
سایت ملاتیما ، توسط جوانان متخصص ( در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات ) شهر قم به عنوان یک خیریه مدرن آنلاین برای حمایت از خیریه های کارآفرین نوآور و هنرمندان به فعالیت می پردازد ، ملاتیما یک سایت تامین مالی جمعی است که در آن از کنار هم قرار گرفتن کمک های کوچک محبت های بزرگ بوجود می آیند.
با یک مثال ساده به معرفی این خیریه آنلاین می پردازیم: فرض کنید علی مدیر یک خیریه یا هنرمند است و برنامه های خیلی خوبی برای پیش رفت خیریه خود یا ساخت محصولات هنری و صنایع دستی در نظر دارد تا انجام دهد اما بودجه کافی در اختیار او نیست پس وارد سایت ملاتیما می شود و برنامه های خود ، تصاویر و حتی ویدیو های برنامه ها و یا محصولات هنری را داخل ملاتیما در قالب یک کمپین و پروژه با مشخص کردن میزان پول مورد نیاز و زمان ، تعریف می نماید ، از آنجایی که تبلیغات ملاتیما در حال حاضر بر روی دانشجویان متمرکز است ، دانشجویان با مشاهده برنامه های علی اقدام به حمایت از او یا خرید محصولاتش می نمایند ، زیرا ملاتیما گزارش تمام تراکنش ها ، اقدامات صورت گرفته با حمایت ها را به صورت مدون منتشر می نماید.
کودکان کار تحت پوشش ملاتیما ، رتبه اول مسابقات ملی کتابخوانی را در بین ۲۳۰۰ باشگاه کتابخوانی و هم چنین مقام سوم مسابقات کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در بین ۱۵ هزار باشگاه کتابخوانی و ۲۰۰ هزار عضو را با حمایت دانشجویان عزیز دانشگاه های سراسر ایران ، بدست آورده اند. ملاتیما ، آنلاین ترین خیریه قم می باشد.
بنیان گذاران: سید محمدعلی جعفری ، علی راست رو صرمی
آدرس: قم ، واحد های فناور دانشگاه قم
شماره تماس پاسخ گویی ۲۴ ساعته : ۰۹۱۹۰۴۹۵۹۵۰
اینستاگرام
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند
بهترین خیریه در اصفهان کدام است؟ پاسخ سوال شما در این مقاله است
۹ روش بسیار آسان و قابل اعتماد برای کمک نقدی به خیریه