ساعت خاتم کاری

آذر
۱۴

ساعت خاتم کاری

توسطmalatima |  

ساعت خاتم کاری
ساعت خاتم کاری
خاتم کاری از دیر باز صنعتی مهم و اصیل محسوب می شده است. انوع محصولات در این حوزه ساخته می شود و به بازار صنایع عرضه می شود. یکی از این محصولات ساعت های خاتم کاری شده اند. ساعت های خاتم کاری شده یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی است که در ساخت ان از هنر میناکاری و نقش برجسته نیز استفاده می شود. ساعت های خاتم کاری در شهرهای مختلفی ساخته می شوند که از مهم ترین این شهرها اصفهان هستند.
علاوه بر ظرافت و زیبایی دارای دوام و کیفیت مناسبی نیز هستند.شما می توانید با خرید ساعت های خاتم کاری شده می توانید به محیط زندگی خود جذابیت و تازگی ببخشید.
هنرمندان این عرصه این ساعت را به زیبایی هر چه تمام تر تهیه می کنند. صفحه مرکزی این گونه ساعت ها به صورت میناکاری شده است و از جنس مس است و قاب چوبی ان نیز با استفاده از هنر خاتم کاری تزیین می گردد. نقاشی های با دست نیز روی ان انجام می گیرد.این ساعت ها در ابعاد مختلفی تهیه می گردند و قیمت های متفاوتی دارند.
ساعت های چینی دیواری امروزه در بازار وجود دارند و باعث توجه کمتر نسبت به ساعت خاتم کاری ایرانی شده اند. ساعت های خاتم کاری نسبت به ساعت های چینی دارای مزایایی زیادی هستند. علاوه بر ظرافت و زیبایی بیشتر دارای کیفیت و دوام بیشتری نیز هستند. ساعت های چینی دارای طراحی ساده تر و با ظرافت کمتری هستند. ممکن است این ساعت ها نسبت به ساعت های خاتم کاری دارای قیمت کمتری باشند اما نباید کیفیت را فراموش کرد. کیفیت ساعت های خاتم کاری نسبت به چینی بسیار بیشتر است و ظاهر بسیار جذابتری نیز دارد‌.
با خرید ساعت های خاتم کاری هنر اصیل ایرانی را به خانه خود ببرید و به محیط انجا زیبایی ببخشید.

کادوی خاص

خرید صنایع دستی