شرایط صادرات صنایع دستی

آبان
۰۷

شرایط صادرات صنایع دستی

توسطmalatima |  

شرایط صادرات صنایع دستی – فرصتی استثنایی برای پیشرفت تجارت شخصی و ملی

صنایع دستی یکی از صنایع مهم کشور است که سهم مهمی از صادرات غیر نفتی کشور را به خود اختصاص داده است. در صورت توجه لازم به این بخش می توان صادارات را به بطور قابل توجه افزایش داد. برای صادرات صنایع دستی شرایطی لازم است که در زیربرای شما بیان می شود.

شرایط صادرات صنایع دستی را با هم مرور می کنیم:

داشتن کارت بازرگانی

شرایط صادرات صنایع دستی-کارت بازرگانی

برای انجام هر گونه صادرات باید دارای کارت بازرگانی حقیقی یا حقوقی بود. شخص دارای کارت بازرگانی می تواند در زمینه های واردات کالا نیز فعالیت کند. برای صدور کارت بازرگانی باید دارای سه سال سابقه فعالیت تولیدی و تجاری باشید. برای دریافت این کارت باید از طریق مدارک لازم از وزارت مربوطه اقدام کنید. امروزه صنایع دستی از مبادی غیر قانونی نیز صادر می شوند که باعث لطمه به این صنعت شده است.

بیمه

شرایط صادرات صنایع دستی- بیمه

همواره باید این نکته را مد نظر داشت که برای صادرات یکی از شرایط مهم، بیمه کردن کالاهای صادراتی است. از طریق انعقاد بیمه برای سفرهای دریایی یا زمینی ، فروشنده در صورت اسیب کالای خود ضرری نخواهد کرد. انواع بیمه در این زمینه وجود دارد و می توانید با توجه به سرمایه خود برای آن هزینه کنید.

پرداخت هزینه ها

شرایط صادرات صنایع دستی - پول

برای صادرات هر کالا نیازمند آن هستید که پول خرج کنید. اول از همه خود کالا ،بعد بسته بندی مناسب، و بعد از آن هزینه حمل و نقل و بیمه که به آن اشاره شد، باید پرداخت گردد. از انجا که صنایع دستی دارای عوارض صادراتی نیست، از پرداخت آن معاف هستید. برای رونق صادرات خود، باید به اندازه مناسب برایش هزینه پرداخت کنید.

بازاریابی

شرایط صادرات صنایع دستی - بازاریابی

امروزه بازاریابی به یکی از مهمترین موضوعات در زمینه تجارت و بازرگانی تبدیل شده است. برای صادرات صنایع دستی نیز باید بازاریابی خوبی داشته باشید.

برای صادرات مناسب صنایع دستی، باید بازار هدف خود را کاملا شناخت و از تغییرات آن آگاه بود. بسته به نوع کشور و شهر، بازار دارای نیازهای متفاوتی است. بازارها در مقاطع مختلف دارای شرایط متفاوتی هستند. باید بدانید که چه کالایی را به کجا صادر می کنید. برای این کار می توانید با افراد باتجربه در این زمینه مشورت کنید.
تبلیغات مناسب ،می تواند بازار فروش شما را برای صادرات گسترش دهد. می توانید از طریق سایت های معروف فروش، مشتری های بسیاری را پیدا کنید. این مشتری ها می توانند اشخاص حقیقی یا شرکت ها باشند. تبلیغات مناسب، می تواند باعث پیدا شدن مشتری های دائمی برای شما شوند.
در آخر باید این نکته را گفت که مهم ترین شرط برای صادرات صنایع دستی، کیفیت کالای شماست. اگر شما بتوانید، کالای باکیفیتی تولید کنید حتما می توانید از طریق بازریابی خوب کالای خود را صادر کرده و در کشورهای دیگر به فروش رسانید.

امیدواریم پس خواندن این مقاله دید روشنی و نسبی به شرایط صادرات صنایع دستی پیدا کرده باشید

پر فروش ترین محصولات صنایع دستی

فروشگاه صنایع دستی ملاتیما

نمایشگاه صنایع دستی ملاتیما

خرید صنایع دستی

حراجی اینترنتی ملاتیما