صنایع دستی پرفروش

دی
۰۱

صنایع دستی پرفروش

توسطmalatima |  

صنایع دستی پرفروش
صنایع دستی از جمله حوزه های متنوع و پررونق بازار است. در زیر به لیستی از پرفروش ترین انها اشاره می کنیم.
زیورالات
صنایع دستی پرفروش - زیورالات
زیورالات از جمله پرفروشترین صنایع دستی است. انواع زیورالات دست ساز و قیمتی در بازار وجود دارد که مشتریان فراوانی نیز دارد. انگشترهای قیمتی، زیورالات طلا و نقره که با هنر ظریف دست تزیین شده اند بسیار مورد علاقه مردم هستند و از انها بسیار خرید می شود.
فرش و گلیم
صنایع دستی پرفروش - فرش
بدون شک یکی از زیباترین و شناخته شده ترین صنایع دستی فرش است. فرش های زیبا و در طرح های گوناگون و متنوع در بازار دارای علاقنندان و خریداران فراوانی است. گلیم که از دیگر بافتنی های زیبای ایرانی است نیز از پرفروش ترین صنایع دستی است. این مورد در جهان نیز شناخته شده است و صادرات زیادی از فرش به کشورهای خارجی انجام می شود.

ظروف مسی و سفالین
صنایع دستی پرفروش - مسی
از دیگر صنایع پر فروش ظروف مسی و سفالین است که در طرح ها و شکل های مختلف عرضه می گردد. ظروف چون دارای کارکرد بسیار نیز هستند برای مردم جذاب هستند و خرید زیادی از انواع انها انجام می گیرد. ظروف مسی دارای کارکرد بیشتری هستند و خرید از انها بیشتر است و ظروف سفالین در بسیاری مواقع حالت تزیینی دارند.
متاسفانه امروزه اسباب و صنایع چینی از رونق بازار صنایع دستی کاسته است. کشور چین در همه کالاها ورود پیدا کرده است و کالاهای ارزان را به سوی کشور روانه کرده است. مردم نیز متاسفانه از این کالاها استقبال کرده اند و به کاهش رونق این بازار کمک کرده اند.
ملاتیما یکی از صنایع دستی بومی و وطنی است که با تولید کالاهای صنایع دستی با کیفیت و قیمت مناسب می تواند به رونق بازار ایرانی کمک کند. ملاتیما دارای کالاهای صنایع دستی بسیار مناسبی است و با خرید این محصول می توان بازار صنایع دستی را رواج داد و از کیفیت کالای خود نیز مطمئن بود.
خرید محصولات صنایع دستی

خرید صنایع دستی
امیدواریم از مقاله ی صنایع دستی پرفروش لذت برده باشید