عمده‌فروشی صنایع‌دستی

فروردین
۰۵

عمده‌فروشی صنایع‌دستی

توسطalirastro |  

 

عمده‌فروشی صنایع‌دستی

 
 عمده‌فروشی صنایع‌دستی - عمده‌فروشی صنایع‌دستی 1
 
نویسنده: فاطمه قدیری
اگر به دنبال عمده‌فروشی صنایع‌دستی در اینترنت هستید ، پیشنهاد ما به شما مطالعه این مقاله می باشد ، مقاله ای در مورد ویژگی های مثبت فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی و معرفی دو سایت فعال در این حوزه ، ناگفته نماند که فروشگاه‌های اینترنتی علاوه بر علاقه‌مندان خارج از کشور به هنردوستان داخلی نیز کمک بسیاری کرده است.
صنایع‌دستی به‌عنوان هنری زیبا و با ارزش به جهت اصالتی که در خود نهفته دارد و نشان از فرهنگ و هنر هر کشوری است علاقه‌مندان بسیاری دارد و افراد بسیاری به خریدوفروش آن مبادرت می‌ورزند. این خریدوفروش محدود به مرزهای کشور نشده و خریداران بسیاری در کشورهای دیگر مشتاق تهیه چنین آثاری هستند. شاید تهیه این آثار هنری و صنایع‌دستی در داخل کشور با توجه به وجود فروشگاه‌های بسیار در تمام شهرها ساده و امکان‌پذیر باشد، اما خرید آن در خارج از کشور به‌سادگی امکان‌پذیر نیست. یکی از شیوه‌های خریدوفروش صنایع‌دستی که به خریداران آزادی انتخاب بیشتری داده است خرید اینترنتی آن است .
 
عمده‌فروشی صنایع‌دستی - عمده‌فروشی صنایع‌دستی 2
 
یکی از فروشگاه‌های اینترنتی که مملو از صنایع‌دستی و یک عمده فروشی صنایع دستی است و تبلیغات گسترده‌ای نیز جهت فروش انجام می‌دهد سایت دیجی کالا است که هدف خود را از این کار، ایجاد مرزهای جدید برای عرضه صنایع‌دستی می‌داند. این گروه با عرضه دست سازه‌های استادکاران به نام ایرانی و ضمانت اصالت کالا، فضای خرید امنی برای این منظور ایجاد کرده است. صنایع‌دستی‌ای همچون سفال، میناکاری، فیروزه کوبی، خاتم‌کاری، مس صنایع چوبی و چرم‌دوزی در این سایت یافت می‌شود.
سایت دیگر بامیلو سایتی است که این روزها از شهرت خوبی در این زمینه برخوردار شده و اقدام به فروش محصولات از طریق اینترنت می‌کند. این سایت با ارائه مشخصات دقیق کالای ارائه شده، خریداران را راهنمایی و ارسال رایگان برای برای سفارشهای بالای ۲۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته است. ترمه، استند دیواری، صنایع چوبی، میناکاری و تندیس‌های مفتولی ازجمله صنایع‌دستی عرضه‌شده در این فروشگاه است.
ویژگی‌های مثبت فروش اینترنتی صنایع‌دستی بسیار زیاد است که با سر زدن به این فروشگاه‌ها حتماً متوجه مزایای فوق العاده آن‌ها خواهید شد.
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
امیدواریم که از مقاله عمده‌فروشی صنایع‌دستی خوشتان آمده باشد .
عمده‌فروشی صنایع‌دستی - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۱۴ کار هنری در منزل با درامد بالا که باید بدانید
معرفی ۶ فروشگاه اینستاگرامی برای خرید ظروف مسی
از کجا دستبند مسی بخریم؟ در این مقاله همراه ما باشید