عمده‌فروشی صنایع‌دستی

فروردین
۰۵

عمده‌فروشی صنایع‌دستی

توسطalirastro |  

 
عمده‌فروشی صنایع‌دستی
 
نویسنده: فاطمه قدیری
 
 عمده‌فروشی صنایع‌دستی - عمده‌فروشی صنایع‌دستی 1
 
اگر به دنبال عمده‌فروشی صنایع‌دستی در اینترنت هستید ، پیشنهاد ما به شما مطالعه این مقاله می باشد ، مقاله ای در مورد ویژگی های مثبت فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی و معرفی دو سایت فعال در این حوزه ، ناگفته نماند که فروشگاه‌های اینترنتی علاوه بر علاقه‌مندان خارج از کشور به هنردوستان داخلی نیز کمک بسیاری کرده است.
صنایع‌دستی به‌عنوان هنری زیبا و با ارزش به جهت اصالتی که در خود نهفته دارد و نشان از فرهنگ و هنر هر کشوری است علاقه‌مندان بسیاری دارد و افراد بسیاری به خریدوفروش آن مبادرت می‌ورزند. این خریدوفروش محدود به مرزهای کشور نشده و خریداران بسیاری در کشورهای دیگر مشتاق تهیه چنین آثاری هستند. شاید تهیه این آثار هنری و صنایع‌دستی در داخل کشور با توجه به وجود فروشگاه‌های بسیار در تمام شهرها ساده و امکان‌پذیر باشد، اما خرید آن در خارج از کشور به‌سادگی امکان‌پذیر نیست. یکی از شیوه‌های خریدوفروش صنایع‌دستی که به خریداران آزادی انتخاب بیشتری داده است خرید اینترنتی آن است .
 
عمده‌فروشی صنایع‌دستی - عمده‌فروشی صنایع‌دستی 2
 
یکی از فروشگاه‌های اینترنتی که مملو از صنایع‌دستی و یک عمده فروشی صنایع دستی است و تبلیغات گسترده‌ای نیز جهت فروش انجام می‌دهد سایت دیجی کالا است که هدف خود را از این کار، ایجاد مرزهای جدید برای عرضه صنایع‌دستی می‌داند. این گروه با عرضه دست¬سازه‌های استادکاران به نام ایرانی و ضمانت اصالت کالا، فضای خرید امنی برای این منظور ایجاد کرده است. صنایع‌دستی‌ای همچون سفال، میناکاری، فیروزه¬کوبی، خاتم‌کاری، مس صنایع چوبی و چرم‌دوزی در این سایت یافت می‌شود.
سایت دیگر بامیلو سایتی است که این روزها از شهرت خوبی در این زمینه برخوردار شده و اقدام به فروش محصولات از طریق اینترنت می‌کند. این سایت با ارائه مشخصات دقیق کالای ارائه شده، خریداران را راهنمایی و ارسال رایگان برای برای سفارشهای بالای ۲۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته است. ترمه، استند دیواری، صنایع چوبی، میناکاری و تندیس‌های مفتولی ازجمله صنایع‌دستی عرضه‌شده در این فروشگاه است.
ویژگی‌های مثبت فروش اینترنتی صنایع‌دستی بسیار زیاد است که با سر زدن به این فروشگاه‌ها حتماً متوجه مزایای فوق¬العاده آن‌ها خواهید شد.
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
امیدواریم که از مقاله عمده‌فروشی صنایع‌دستی خوشتان آمده باشد .
عمده‌فروشی صنایع‌دستی - ملاتیما
فروش اینترنتی آثار هنری
لیست فروشندگان صنایع دستی
فروشگاه های صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
هنرهای دستی