فروش اینترنتی آثار هنری

اسفند
۰۸

فروش اینترنتی آثار هنری

توسطalirastro |  

 
فروش اینترنتی آثار هنری
 

 
در عصر حاضر تکنولوژی فروش اینترنتی آثار هنری بیش از مدل سنتی رو به گسترش است ، در این مقاله می خواهیم فروش اینترنتی آثار هنری را برای شما شرح دهیم و به آمارهای شگفت انگیزی اشاره نماییم .
تا زمانی که هنر و افرادی که مایل به خرید آن هستند وجود داشته باشند ، نمایندگی های فروش ، نمایشگاه ها ، مزایدات ، دلال ها و فروشنده های هنر هم بصورت یک واسطه بین هنرمند و خریدار وجود خواهند داشت. در سال ۲۰۱۵ طبق گزارشات جمع آوری شده از گزارش بازار کار هنر روز اروپا ، ۷ درصد هزینه های صرف شده در هنر و ۲ درصدتعداد آثار فروخته شده به نسبت سالهای قبل کاهش پیدا کرده بود …. ( در سال ۲۰۱۴ فروش جهانی هنری ۶۸.۲ میلیارد دلار ثبت شده )
اما پشت این داستان ، عامل دیگری وجود داشت . فروش اینترنتی آثار هنری در طی همین مدت افزایش پیدا کرده بود . طبق گزارش tefaf سال ۲۰۱۵ ، بخش آنلاین در سال گذشته با میزان ۷ درصد رشد به ۴.۷ میلیارد دلار رسید که ۷ درصد از ارزش کل هنر و صنایع دستی جهان را به خود اختصاص داده است.
 

 
هنری بلاندل ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خدمات هنری آنلاین ” مَستر آرت ” در مصاحبه ای برای این موضوع میگوید : ” سیستم عامل های آنلاین دنیای هنر را متحول کرده است. ”
بازرگانان میگویند : شما میتوانید در رابطه با هنر مورد علاقه خود در اینترنت تحقیق کنید ، قیمت ها را تعیین کنید و بطور مستقیم با فروشندگان تماس بگیرید و آثار هنری به دست خریداران میرسد .
در حراج ها و نمایشگاه ها ، درصد پورسانت و حق دلالی که به قیمت آثار اضافه میشود ، باعث بالا رفتن محسوس قیمت آثار هنر ی میشد . ولی بعنوان یک نتیجه از تحقیقات مشخص شده که هنگام خرید و فروش اینترنتی آثار هنری ، حاشیه ی این معاملات کمتر است . همچنین افراد میتوانند مجموعه هایی که قیمت پایین تر دارند را دنبال کنند و از فرصت تجربه ی همچین حراجی هایی لذت ببرند .
فروشندگان میگویند : وب سایت ها به یک گردآورنده ی آثار هنری و هنرمندان خاص و مکانی برای معرفی اولیه مشتری به یک گالری تبدیل شده اند .
ولی فروش آنلاین همیشه به سود فروشنده نیست ، چون مردم به راحتی میتوانند استعلام قیمت محصولات را در سایت ها و یا حراجی های دیگر بگیرند و باعث سود کمتر فروشنده شوند .
خرید و فروش اینترنتی آثار هنری راه های خوبی را برای هنرمندان در حال ظهور و خریداران جدید برای ارتباط برقرار کردن با هنرمندان ، فروشندگان و خریداران ایجاد میکند و همانطور که تکنولوژی رشد میکند ، سطح علاقه به این روش خرید جدید هم بالاتر میرود .
شما برای خرید یا فروش آثار هنری از چه روشی استفاده میکنید؟
اگر به خرید آثار هنری علاقه دارید ، ما به شما یکی از بزرگترین سایت های آثار هنری ایران را معرفی می کنیم ، پس همراه ملاتیما باشید .
 فروش اینترنتی آثار هنری - ملاتیما
ظروف مسی اصفهان
لوازم هنری
گلدان فانتزی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
هنر دستی در خانه