فهرست موسسات خیریه

فروردین
۰۸

فهرست موسسات خیریه

توسطalirastro |  

 

فهرست موسسات خیریه

 
فهرست موسسات خیریه - فهرست موسسات خیریه 1
 
نویسنده: فاطمه قدیری
در این مقاله فهرست موسسات خیریه ای را به شما معرفی خواهیم کرد که با تلاش شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند ، پس همراه ما باشید .
در میان سمن‌ها، انجمن‌ها و سازمان‌های خیریه، تعدادی از نهادها به‌طور ویژه به کودکان و رفع مشکلات آنان در زمینه‌های گوناگون توجه می‌نمایند که در اینجا به معرفی سه خیریه فعال درزمینۀ کمک به کودکان از ابعاد مختلف اجتماعی، رفاهی و درمانی می‌پردازیم :
فهرست موسسات خیریه را با این انجمن شروع می کنیم ، انجمن حمایت از کودکان کار به‌عنوان نهادی غیردولتی و غیرانتفاعی، از سال ۱۳۸۱ باهدف حمایت از کودکان در معرض آسیب و به‌ویژه کودکان کار فعالیت خود را آغاز نموده است و به‌صورت رایگان، خدمات آموزشی و حمایتی خود را ارائه می‌دهد. چهار مرکز انجمن در محله «هرندی»، «بازار»، «خاوران» و «مولوی» و یک مرکز در «بم» به ۱۰۸۰ کودک کار و تحت آسیب خدمات می‌دهد. سوادآموزی، توزیع یک وعده غذای گرم روزانه، خدمات بهداشتی، درمانی، مددکاری و روانشناسی و غذای گرم از جمله این خدمات است و در ایام و مناسبت‌های خاص به‌طور ویژه کودکان را موردحمایت مالی و تأمین بهداشت روانی قرار می‌دهد.
کیش مهر کتایون (کمک) ، بنیادی نیکوکارانه و مستقل است که در جزیره کیش به فعالیت می‌پردازد فعالیت پایه و اساسی بنیاد کمک، برای کودکان ناشنوایی است که نیازمند جراحی کاشت حلزون هستند. با این کمک، نه‌تنها از موهبت شنوایی بهره‌مند ‌می گردند، بلکه می‌توانند در مدارس عادی با کودکان هم سن خود به تحصیل و آموزش بپردازند و مانند سایرین به زندگی خود ادامه دهند. علاقه‌مندان به همکاری با موسسه یا اهدای کمک‌های نقدی می‌توانند به‌راحتی از طریق وب سایت آن در این کمک سهیم شوند.
در فهرست موسسات خیریه محک را حتما شنیده اید ، محک سازمان خیریه حمایت از کودکان سرطانی توجه خود را معطوف به بیماری سرطان کودکان در سطح ملی و بین‌المللی در حوزه‌های امور حمایتی، تشخیص و درمان، آموزش و اطلاع‌رسانی و تحقیقات نموده است. این سازمان؛ خیریه، مردم‌نهاد، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است و با تکیه‌بر جلب مشارکت‌های اشخاص حقیقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملی و بین‌المللی اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود و نیروهای داوطلب نیز به همکاری با آن مشغول‌اند. در این سازمان برنامه‌های فرهنگی برای حمایت از سلامت روان کودکان مبتلا و خانواده‌هایشان انجام پی پذیرد .
اگر به دنبال حمایت از افراد نیازمند هستید ما به شما نسل جدید وب سایت حمایتی ملاتیما را معرفی می کنیم .
امیدواریم که از مقاله فهرست موسسات خیریه خوشتان آمده باشد .
فهرست موسسات خیریه - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
کراودفاندینگ
معرفی خیرین تهران ، این مقاله خواندنی را از دست ندهید
خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید