فهرست موسسات خیریه

فروردین
۰۸

فهرست موسسات خیریه

توسطalirastro |  

 
فهرست موسسات خیریه
 
نویسنده: فاطمه قدیری
 
فهرست موسسات خیریه - فهرست موسسات خیریه 1
 
در این مقاله فهرست موسسات خیریه ای را به شما معرفی خواهیم کرد که با تلاش شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند ، پس همراه ما باشید .
در میان سمن‌ها، انجمن‌ها و سازمان‌های خیریه، تعدادی از نهادها به‌طور ویژه به کودکان و رفع مشکلات آنان در زمینه‌های گوناگون توجه می‌نمایند که در اینجا به معرفی سه خیریه فعال درزمینۀ کمک به کودکان از ابعاد مختلف اجتماعی، رفاهی و درمانی می‌پردازیم :
فهرست موسسات خیریه را با این انجمن شروع می کنیم ، انجمن حمایت از کودکان کار به‌عنوان نهادی غیردولتی و غیرانتفاعی، از سال ۱۳۸۱ باهدف حمایت از کودکان در معرض آسیب و به‌ویژه کودکان کار فعالیت خود را آغاز نموده است و به‌صورت رایگان، خدمات آموزشی و حمایتی خود را ارائه می‌دهد. چهار مرکز انجمن در محله «هرندی»، «بازار»، «خاوران» و «مولوی» و یک مرکز در «بم» به ۱۰۸۰ کودک کار و تحت آسیب خدمات می‌دهد. سوادآموزی، توزیع یک وعده غذای گرم روزانه، خدمات بهداشتی، درمانی، مددکاری و روانشناسی و غذای گرم از جمله این خدمات است و در ایام و مناسبت‌های خاص به‌طور ویژه کودکان را موردحمایت مالی و تأمین بهداشت روانی قرار می‌دهد.
کیش مهر کتایون (کمک) ، بنیادی نیکوکارانه و مستقل است که در جزیره کیش به فعالیت می‌پردازد فعالیت پایه و اساسی بنیاد کمک، برای کودکان ناشنوایی است که نیازمند جراحی کاشت حلزون هستند. با این کمک، نه‌تنها از موهبت شنوایی بهره‌مند ‌می¬گردند، بلکه می‌توانند در مدارس عادی با کودکان هم سن خود به تحصیل و آموزش بپردازند و مانند سایرین به زندگی خود ادامه دهند. علاقه‌مندان به همکاری با موسسه یا اهدای کمک‌های نقدی می‌توانند به‌راحتی از طریق وب¬سایت آن در این کمک سهیم شوند.
در فهرست موسسات خیریه محک را حتما شنیده اید ، محک سازمان خیریه حمایت از کودکان سرطانی توجه خود را معطوف به بیماری سرطان کودکان در سطح ملی و بین‌المللی در حوزه‌های امور حمایتی، تشخیص و درمان، آموزش و اطلاع‌رسانی و تحقیقات نموده است. این سازمان؛ خیریه، مردم‌نهاد، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است و با تکیه‌بر جلب مشارکت‌های اشخاص حقیقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملی و بین‌المللی اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود و نیروهای داوطلب نیز به همکاری با آن مشغول‌اند. در این سازمان برنامه‌های فرهنگی برای حمایت از سلامت روان کودکان مبتلا و خانواده‌هایشان انجام پی پذیرد .
اگر به دنبال حمایت از افراد نیازمند هستید ما به شما نسل جدید وب سایت حمایتی ملاتیما را معرفی می کنیم .
امیدواریم که از مقاله فهرست موسسات خیریه خوشتان آمده باشد .
فهرست موسسات خیریه - ملاتیما
کراودفاندینگ ایرانی
همکاری و کمک به دیگران
کمک به دیگران چه فایده ای دارد
کمک کردن به دیگران
راه های کمک به نیازمندان
موسسات خیریه در تهران