لیست خریداران صنایع دستی

بهمن
۱۱

لیست خریداران صنایع دستی

توسطalirastro |  

 
لیست خریداران صنایع دستی
 
لیست خریداران صنایع دستی
قصد داریم تا شما را با لیست خریداران صنایع دستی آشنا نماییم ، خریدارانی که از طریق بستر اینترنت این کار را انجام می دهند ، پس همراه ملاتیما باشید. در سالهای اخیر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی از یک سو و افزایش میزان علاقه مردم به استفاده از صنایع دستی از سوی دیگر، موجب شده است تا تعداد زیادی فروشگاه های آنلاین صنایع دستی در کشور ما ایجاد شود. در ادامه به معرفی برخی از این فروشگاه های آنلاین می پردازیم:
 
پرسیس آرت
 
لیست خریداران صنایع دستی = پرسیس آرت
 
پرسیس آرت یکی از جامع ترین سایت های فروش صنایع دستی است که مجموعه ای از هنرمندان رشته های مختلف صنایع دستی را گرد هم آورده و محصولات آنها را در معرض فروش قرار داده است. همچنین این سایت مجموعه ای از آثار فاخر را نیز گردآوری کرده است که عموما دارای قیمت های بالا بوده و مشتریان خاص خود را دارا می باشند.
 
آرانیک
 
لیست خریداران صنایع دستی - آرانیک
 
آرانیک نیز یک فروشگاه آنلاین فروش صنایع دستی است که دامنه کاری خود را به تمام نقاط کشور گسترانیده است. پشتیبانی ۲۴ ساعته و تنوعی از محصولات هنری موجود در سایت از ویژگی های عمده و چشمگیر آن می باشد.
 
دیجی کالا
 
لیست خریداران صنایع دستی - دیجی کالا
 
دیجی کالا نیز در کنار تمام محصولات متنوعی که در دسترس کاربران خود قرار داده است مجموعه متنوعی از محصولات هنری و صنایع دستی در رشته های مختلف را نیز در سایت خود گرد هم آورده است. برند خوشنام دیجی کالا موجب شده است بسیاری از افراد خرید کالاهای مورد نیاز در این حوزه را از دیجی کالا انجام دهند.
 
دارنیا
 
لیست خریداران صنایع دستی - دارینا
 
در لیست خریداران صنایع دستی شما را با دارینا آشنا می کنیم ، دارنیا نیز یکی از شناخته شده ترین سایتهای آنلاین در زمینه فروش صنایع دستی است. دارنیا در سال ۱۳۹۴ عنوان برترین فروشگاه صنایع دستی آنلاین را به خود اختصاص داده و از بازار مناسبی در این زمینه برخوردار است.
ملاتیما و فروش صنایع دستی
لیست خریداران صنایع دستی - ملاتیما
ملاتیما نیز در کنار سایر فعالیتها عرصه ای است برای فروش آنلاین محصولات ارزشمند هنرمندان. قیمت مناسب محصولات صنایع دستی در ملاتیما به دلیل خرید مستقیم از تولید کننده و حذف واسطه ها و استفاده از روش تخفیف گروهی و نیز ارسال رایگان محصولات از ویژگی های ملاتیما است که این سایت را از سایر سایتها متمایز نموده و جایگاه مناسبی را برای آن در این میدان ترسیم نموده است.
 
هنرهای خانگی
صنایع دستی چوبی