لیست فروشندگان صنایع دستی

بهمن
۱۱

لیست فروشندگان صنایع دستی

توسطalirastro |  

 
لیست فروشندگان صنایع دستی
 
لیست فروشندگان صنایع دستی
 
در این مقاله می خواهیم یکی از قوی ترین سایت های فروش صنایع دستی را به شما معرفی کنیم در این مقاله می خواهیم یکی از قوی ترین و خاص ترین سایت های فروش صنایع دستی را به شما معرفی کنیم ، این سایت جزوه لیست فروشندگان صنایع دستی می باشد . عمده فروش صنایع دستی در کشور ما با روش سنتی و از طریق فروشگاه های خرده فروشی این محصولات صورت می پذیرد. در شهرهایی همانند اصفهان که قطب صنایع دستی کشور به شمار می رود، تعداد زیادی فروشگاه های از این دست مشاهده می کنید که مرکز اصلی آن نیز در میدان نقش جهان اصفهان قرار دارد، بازاری جذاب و دیدنی که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. در بازار سنتی صنایع دستی اصفهان انواع هنرهای اصیل و قدیمی این شهر مشاهده می شود، از میناکاری و خاتم های نفیس تا ظروف مسی دست ساز و پارچه های قلمکار و …
 
لیست فروشندگان صنایع دستی
 
در مقابل روش سنتی خرید صنایع دستی، امروزه روش جدیدی نیز پای به عرصه وجود نهاده است، استفاده از فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی. فروش اینترنتی کالاها امروزه بخشی از زندگی مردم شده و حتی تاثیر خود را در بازاری سنتی همانند صنایع دستی نیز گذارده است.
اما در مقابل مزایای خرید سنتی همانند امکان رویت کالا از نزدیک و لمس آن، خرید اینترنتی نیز مزایای ویژه ای برای خریدار ایجاد می کند. فروشگاه های اینترنتی در حوزه صنایع دستی نیز مانند سایر حوزه ها یک هایپرمارکت ایجاد می نماید که منجر به افزایش انتخاب برای بازدید کننده و خریدار فروشگاه می گردد.
همچنین با توجه به موضوع برندینگ و اهمیت این امر در کسب و کار این دسته از فروشگاه ها، صنایع دستی ارائه شده در این بازارها، با کیفیت مناسبی عرضه شده و خریدار می تواند با خیالی راحت نسبت به خرید آن اقدام نماید.
ملاتیما نیز در کنار سایر فعالیتهای خود، بازاری اینترنتی برای فروش صنایع دستی ایجاد نموده است که در آن هنرمندان می توانند محصولات خود را به راحتی عرضه کرده و به طور رایگان به بازاریابی آن بپردازند. در این بازار، خریداران صنایع دستی ضمن امکان مشاهده محصولات متنوع می توانند از تخفیف های گروهی ارائه شده توسط ملاتیما برخوردار شوند.
لیست فروشندگان صنایع دستی - ملاتیما
ایجاد این فروشگاه اینترنتی، می تواند تضمینی باشد برای هنرمندان جهت فروش آثار خود در ملاتیما و بدون شک، گامی است برای توسعه فرهنگ و اعتلای هنر در میان ایرانیان.
 
هنرهای خانگی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی