لیست موسسات خیریه

فروردین
۱۱

لیست موسسات خیریه

توسطalirastro |  

 

لیست موسسات خیریه

 
لیست موسسات خیریه - لیست موسسات خیریه 1
نویسنده: فاطمه قدیری
مقاله حاضر مقاله ای است در مورد معرفی لیست موسسات خیریه ای که به دنبال کمک به دیگران هستند و اهداف انسانی را دنبال می کنند پس همراه ما باشید .
برخی از نهادها و مؤسسات خیریه فعالیت خود را معطوف به مددکاری و رفع نابه سامانی‌های اخلاقی اجتماعی و حمایت از افراد آسیب‌دیده کرده‌اند. مروری بر فعالیت‌های چند نهاد خیریه از این نوع می‌کنیم:
شروع مقاله لیست موسسات خیریه مربوط به تولد دوباره ، سازمانی مردم‌نهاد است که باهدف افزایش کیفیت زندگی مصرف‌کنندگان مواد، افراد در حال بهبودی و اعضای خانواده آن‌ها در تهران به فعالیت می‌پردازد. آموزش‌های تخصصی و تربیت مشاوران همتا برای کار کردن در حوزه‌های درمان و کاهش آسیب، فعالیت‌های حمایت جویی در حوزه مواد مخدر و محرک از عمده فعالیت‌های آنان است و در این راستا به برگزاری جلسات مشاوره برای مددجویان می‌پردازد، مانند مشاوره برای مصرف‌کنندگان شیشه جلسه ماتریکس و …
جمعیت خیریه حمایت از بهبودیافتگان ، موسسه‌ای غیردولتی، غیرسیاسی، مستقل و مردم‌نهاد است که همسو با اهداف والای انسان‌دوستی و با صیانت و حفظ کرامت انسانی و بدون تبعیض در کمک به همنوع، در حوزۀ توانمندسازی، پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت، فعالیت می‌کند. ازجمله اهداف و فعالیت‌های این موسسه حمایت‌های اجتماعی پس از درمان مبتلایان به اعتیاد، انجام برنامه‌های پیشگیرانه از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد، تأسیس مراکز بازتوانی از اعتیاد، انجام برنامه‌های کاهش آسیب و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با اعتیاد، انجام پژوهش درزمینۀ آسیب‌های اجتماعی، اعتیاد و سایر آسیب‌های مرتبط و ایجاد زمینه مشارکت‌های مردمی و دولتی جهت آگاه‌سازی، پیشگیری و تعدیل صدمات اعتیاد به خانواده و اجتماع است.
خیریه ارتقای سلامت زنان یاس تهران موسسه‌ای است که در زمینۀ ارائه خدمات به زنان علی‌الخصوص زنان بی‌سرپرست یا بد سرپرست به حمایت در زمینۀ بهداشت و سلامت و حمایت‌های مالی می پردازد.
در لیست موسسات خیریه موسسه خیریه شمیم مهر سبحان تهران از جمله موسساتی است که به دنبال کمک به دیگران است و به فعالیت در حوزه نیکوکاری و امور خیریه پرداخته و علاوه بر تأمین هزینه‌های ایتام، در اموری چون تهیه جهیزیه و فراهم نمودن امکانات ازدواج، رفع نیازهای معیشتی افراد تحت پوشش، عمران و توسعه، ارائه خدمات به مناطق کم برخوردار و تأمین کمک‌هزینه درمانی به فعالیت می‌پردازد.
اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ما به شما نسل جدید وب سایت حمایتی ملاتیما را معرفی می کنیم .
امیدواریم که از مقاله لیست موسسات خیریه خوشتان آمده باشد .
لیست موسسات خیریه - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۱۱ خیریه کمک به دانشجویان جهت حمایت از تحصیل و برنامه های هنری
۸ خیریه کارآفرین برتر ایران
خیریه کاریابی