نحوه کار با کیک استارتر

بهمن
۱۳

نحوه کار با کیک استارتر

توسطalirastro |  

نحوه کار با کیک استارتر

نحوه کار با کیک استارتر - نحوه کار با کیک استارتر

در این مقاله می خواهیم نحوه کار با کیک استارتر را به شما معرفی نماییم ، این مقاله شامل معرفی نحوه کار با سایت ملاتیما است که با سایت کیک استارتر شبیه می باشند . مجموعه ملاتیما مجموعه ای است که از طریق ایجاد بستری اقتصادی به رونق کسب و کار هنرمندان و حتی خیریه ها و فروش طرح ها و محصولات آنها می پردازد. مانند کیک استارتر این سایت نیز از طریق حمایت و مشاوره و سرمایه گذاری برای طرح ها آنها را به مردم معرفی می کند و در کمترین زمان آنها را به فروش می رساند.
اما چه طرح ها و محصولاتی در ملاتیما می توانند به پروژه هایی موفق برای فروش تبدیل شوند؟ برای موفقیت در ملاتیما باید به چند نکته توجه داشت و آنها را به کار بست.

نحوه کار با کیک استارتر - نحوه کار با کیک استارتر

محصول و یا خدمت باید مورد نیاز باشد: محصولی که مورد نیاز مردم باشد و مشکلی از آنها را برطرف سازد بدون شک به کالایی موفق تبدیل خواهد شد و در قالب پروژه فروش به سرعت فروش خواهد رفت.
ساده و کارآمد باشد: مردم از طرح های ساده و در عین حال کارآمد استقبال بیشتری می کنند.
طرح و شکلی زیبا داشته باشد: در عین حال که طرح بهتر است ساده باشد اما از زیبایی و شکیل بودن آن نیز نباید غافل شد. سادگی به معنای آنست که بتوان راحت از آن استفاده کرد. زیبایی و ظرافت عنصری مهم در جذب مشتری است.
با کیفیت بودن: با کیفیت بودن خدمت و یا محصول ضامن جذب مخاطب است و ملاتیما به این موضوع توجه دارد. محصولات با کیفیت زودتر به فروش می رسند و مشتریان بیشتری را به خود جذب می کنند.
قیمت مناسب: قیمت مناسب و به صرفه یکی دیگر از عواملی است که می تواند پروژه شما را در ملاتیما زودتر به پایان برساند.
با رعایت نکات بالا در مورد محصول خود می توانید آن را در قالب پروژه های ملاتیما و در مدت زمان مناسب به فروش برسانید و از سود مناسب بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات می توانید با ما تماس برقرار کنید.

کمک به دیگران بکنیم ولی (صدقه و یا دونیت ) ندهیم !
حمایت مالی(انواع مدل های جذب حمایت مالی)
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی