هدیه ارزان

آبان
۰۹

هدیه ارزان

توسطmalatima |  

هدیه ارزان
می خواهید به فردی که برایتان عزیز است هدیه بدهید. دنبال یک هدیه جذاب و با قیمت مناسب هستید. امروزه انواع هدایا در بازار موجود است. ما برای شما انواع هدایای ارزان را در زیر دسته بندی می کنیم.

پارچه و لباس
هدیه ارزان - پارچه
می توانید به دیگران پارچه یا لباس هدیه دهید. انواع پارچه ها و لباسهای خارجی و ایرانی در بازار و با قیمت های گوناگون برای خرید وجود دارد. سعی کنید از پارچه و لباسهای زیبا و نفیس و با دوام خرید کنید. پارچه سنتی زیبا و چشم نواز مانند ترمه برای هدیه دادن بسیار مناسب هستند.

چوب های خاتم کاری
هدیه ارزان - خاتم کاری
محصولات صنایع دستی چوبی ایران دارای زیبایی های منحصر به فردی هستند. اگر دنبال هدیه ای چوبی زبیا و ظریف هستید می توانید از چوب های خاتم کاری شده خرید کنید. محصولات چوبی خاتم کاری ایران نسبت به محصولات چوبی سایر کشورها از زیبایی و دوام بیشتری برخوردار است.
مجسمه های چوبی
هدیه ارزان - پیکر تراشی
اگر دنبال هدیه ارزان هستید می توانید از این محصولات انتخاب کنید. امروزه بازار علاوه بر محصولات چوبی ایرانی دارای محصولات چوبی چینی نیز هست که بسیار ارزان تر است. محصولات چینی اما کیفیت و دوام کمتری دارند و از ظرافت کمتری برخوردارند.

گلدان های سرامیکی

هدیه ارزان - سرامیک

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


این نیز هدیه ای ارزان است و در عین حال زیبا که می توانید به دیگران هدیه بدهید. از این نوع گلدانها در نوع خارجی و مخصوصا چینی شان زیاد وجود دارد.

ظروف سرامیکی

این نوع هدیه نیز در طرحها و قالب های گوناگون وجود دارد و دارای قیمت مناسبی است. انواع ظروف مانند بشقاب ،لیوان و دیگر چیزها را می توانید به دیگران هدیه دهید.

تابلو های برجسته
هدیه ارزان - تابلو
قیمت این نوع محصولات کمی بیشتر است اما زیباتر و هنری ترند. می توانید در بازار انواع زیادی از انان را پیدا کنید.

سرویس ظروف چینی

این نوع محصولات چینی بسیار ارزان هستند و برای هدیه ای زیبا به دیگران مناسبند. در عین زیبایی و سادگی درای قیمت های مناسب و خوبی نیز هستند.

محصولات سفالین
هدیه ارزان - سفال
این محصولات نیز در نوع خود زیبا هستند. در عین سادگی دارای نقش ها و شکل های گوناگون هستند. می توانید از این محصولات به دیگران هدیه بدهید.

ظروف میناکاری
هدیه ارزان - مینا
این نوع ظروف که در ظرافت و زیبایی کم نظیر هستند می توانند هدیه ای مناسب و زیبا باشند. هر چند قیمت ان در مقابل ظروف چینی بالاتر است اما کیفیت و زیبایی ان چند برابر است.
در میان موارد بالا ظریف ترین و زیباترین هدیه ها ظروف میناکاری و محصولات خاتم کاری شده است. این نوع هدیه می تواند در نوع خود بسیار منحصر به فرد باشد و یادگاری خوبی برای فرد مورد نظر باشد.

امیدواریم در مقاله ی هدیه ارزان توانسته باشید مورد خود را انتخاب کرده باشید

پر فروش ترین محصولات صنایع دستی

نمایشگاه صنایع دستی ملاتیما

فروشگاه صنایع دستی ملاتیما

خرید صنایع دستی

حراجی اینترنتی ملاتیما