هدیه سازمانی

آذر
۰۸

هدیه سازمانی

توسطmalatima |  

هدیه سازمانی
اگر قرار است یک سازمان یا شرکت به کارکنان و مشتریان خود هدیه ای بدهد باید در انتخاب خود دقت به خرج دهد. هدیه های سازمانی باید در عین شیک و زیبا بودن دارای پیام ارتباطی خوبی نیز باشند. لیستی از هدایای سازمانی مناسب را می توانید در زیر مشاهده کنید.

کارت هدیه
هدیه سازمانی
کارت هدیه یکی از گزینه های مناسب برای هدایای سازمانی است. کارت هدیه ای با مبلغ مورد نظر خود را با نوشته ای زیبا به طرف مقابل هدیه بدهید.

سکه بهار ازادی
هدیه سازمانی - سکه
یکی از معمول ترین هدایای سازمانی سکه بهار ازادی است. با توجه به وسعت و نوع ارتباط تجاری تعداد سکه های لازم را انتخاب کرده و ان را هدیه بدهید.

صنایع دستی
هدیه سازمانی - صنایع دستی
یکی از گزینه های خوب و مناسب برای هدیه سازمانی ، صنایع دستی است. با توجه به وسعت این حوزه ، در هنگام خرید می توانید انتخابی خوب و راحت داشته باشید.

ست رومیزی اداری
هدیه سازمانی - ست سازمانی
ست رومیزی اداری یک هدیه سازمانی مناسب برای تقویت روابط تجاری می باشد. انواع ست های رومیزی را می توانید در فروشگاههای
اینترنتی پیدا کنید.

کیف چرم اداری
هدیه سازمانی - کیف چرم
هدیه مناسب دیگر جهت کادو دادن سازمانی کیف چرم اداری است. شما می توانید لوگوی سازمان را نیز بر روی ان حک کرده و سپس هدیه دهید.

جعبه های شکلاتی
هدیه سازمانی - شکلات
خوشمزه ترین چیزی که می توانید به صورت سازمانی هدیه دهید یک جعبه شکلاتی زیبا و شیک است.سفارش دهید تا نام یا لوگوی سازمان را نیز بر روی ان درج کنند و سپس ان را به مخاطب خود هدیه بدهید.

روان نویس
هدیه سازمانی - روان نویس
یک روان نویس زیبا در یک جعبه شیک ،هدیه سازمانی بسیار مناسبی برای افراد است. شما هم چنین می توانید با درج نام یا لوگوی سازمان بر روی روان نویس ، ان را به هدیه تبلیغاتی مناسبی تبدیل کنید.

تندیس
هدیه سازمانی - تندیس
یکی دیگر از گزینه های عالی برای هدیه سازمانی تندیس های شیک و زیبا هستند. تندیس های چوبی، تندیس های عقیق و تندیس های خاتم کاری شده همگی هدایای سازمانی مناسبی هستند.

هدیه ارزان

قلم زنی
حراجی اینترنتی ملاتیما
فروشگاه صنایع دستی ملاتیما