هنرهای خانگی درآمدزا

دی
۲۵

هنرهای خانگی درآمدزا

توسطalirastro |  

هنرهای خانگی درآمدزا
 
هنرهای خانگی درآمدزا
 
هنرهای خانگی درآمدزا بسیار لذتبخش است. در محیط آرام خانه با راحتی خیال و آسوده هنر کار خود را انجام می دهید و به فروش می رسانید. در چه هنری مهارت دارید؟ بعضی هنرها نسبت به بقیه پردرآمد تر می باشند و محصولات ناشی از آن زودتر به فروش می رسد. در زیر به چند هنر با درآمدزایی بالا اشاره می شود.
 
تراش سنگ های قیمتی
 
هنرهای خانگی درآمدزا - تراش سنگ های قیمتی
 
برای تراش دادن سنگ های قیمتی به مهارت بالایی نیاز است و باید دارای دقت فراوانی بود. سنگهای قیمتی مشتریان فراوانی دارند و خوب مشخصا دارای درآمدزایی بالایی هستند. می توان در خانه در قالب گروه و تیم نیزاین مهارت و شغل را دنبال کرد.
 
گلیم و فرش دستباف
 
هنرهای خانگی درآمدزا - گلیم و فرش دستبافت
 
گلیم و فرش دستباف اگرچه دارای زحمت فراوانی است اما در عوض دارای درآمد بسیار خوبی است. این هنر را می توان به راحتی در خانه انجام داد و از آن برای خود کسب درآمد کرد.
 
گل های مینیاتوری
 
گل های مینیاتوری
 
این محصولات مینیاتوری که دارای ظرافت فراوانی هستند دارای مشتریان خوبی می باشند و در صورت خوب و زیبا بودن اثر با قیمت خوبی به فروش می رسند.
 
عروسک دوزی
 
هنرهای خانگی درآمدزا - عروسک دوزی
 
هنری ساده و در عین حال پر مشتری که می تواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند. ساخت عروسک در منزل نه تنها کار لذت بخشی است بلکه کار درآمدزایی نیز می باشد.
 
اجسام فضایی
 
هنرهای خانگی درآمدزا - اجسام فضایی
 
طراحی اجسام از چوب و دیگر وسایل به اشکال فضایی و خاص با ابعاد جالب دارای مشتریان خوبی است و می تواند کاری پر درآمد باشد. مهارت خوب در این کار شما را به درآمد مناسبی می رساند.
اگر در منزل خود محصولی تولید می کنید اما نمی دانید چگونه آن را در بازار به فروش برسانید ملاتیما راه حل مناسبی است. از طریق سایت ملاتیما و در قالب پروژه های فروش آن به راحتی محصول خود را در کمترین زمان به فروش برسانید و به درآمد مناسبی برسانید.
 
هنرهای خانگی درآمدزا
 
استارت آپ ایرانی
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی