هنرهای دستی خانگی

دی
۱۲

هنرهای دستی خانگی

توسطalirastro |  

هنرهای دستی خانگی
هنرهای دستی خانگی-هنرهای دستی خانگی
کسب و کار در خانه می تواند کمک خوبی برای اقتصاد خانواده و جامعه باشد و در محیط امن خانه می توان برای خود کسب و کار مناسب با توجه به استعداد خود ایجاد کرد.در مقاله حاضر، لیستی از هنرهای دستی خانگی را برایتان آورده ایم.
توربافی
هنرهای دستی خانگی-توربافی
هنری ساده و راحت که می توان ان را به راحتی فرا گرفت و برای خود ثروت تولید کرد. کلاسهای اموزشی این هنر در شهر های مختلف برگزار می شود.
عبابافی
هنرهای دستی خانگی-عبا بافی
عبا از جمله پوشش های زیبا و قدیمی است که مشتریان زیادی نیز دارد. با طی دوره های اموزشی می توان این هنر را فرا گرفت و در خانه به ان مشغول شد و درامدزایی کرد.
شمد بافی
هنرهای دستی خانگی-شمد بافی
شمد بافی یکی دیگر از هنرهای بافتنی است که در ایران رواج دارد و می تواند به عنوان شغلی خانگی استفاده شود.
گیوه بافی
هنرهای دستی خانگی-گیوه بافی
گیوه در زمان قدیم بسیار رواج داشته است و هم اکنون نیز در بسیاری از شهرها مشتریان خودش را دارد. گیوه بافی کار چندان سختی نیست و با طی دوره های یادگیری ان می توان به راحتی ان را فرا گرفت و در خانه به ان مشغول شد.
عروسک دوزی
هنرهای دستی خانگی-عروسک دوزی
یکی از پرطرفدارترین مشاغل خانگی است که دوره های اموزشی بسیاری در همه جای کشور برای ان برگزار می شود. انواع عروسک ها را می توان در خانه ساخت و در بازار به فروش رساند. عروسک دوزی دارای شاخه های متفاوتی است و تنوع زیادی دارد.
گوهر تراشی
هنرهای دستی خانگی-گوهر تراشی
یکی از کسب و کارهای خانگی پردرامد گوهر تراشی است. برای این کار باید اموزش های جدی دید. تراشیدن سنگ های قیمتی و ارزشمند به صورت ظریف و زیبا نیازمند تخصص و مهارت بالایی است. کلاسهای آموزشی گوهرتراشی امروزه برقرار است و می توان به آنها مراجعه کرد.
در آخر اینکه مشاغل خانگی و بخصوص هنرهای دستی خانگی دارای این مزیت هستند که هزینه حمل و نقل را برای شما حذف می کنند و شما در عین بودن در کنار خانواده کار خود را نیز انجام می دهید.
ملاتیما به عنوان اولین بستر پیشگام در اینترنت این امکان را به شما می دهد،تا هنر خود را برای نمایش و فروش به صورت کاملا رایگان در معرض همگان قرار دهید.
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی