هنرهای دستی در خانه

بهمن
۰۵

هنرهای دستی در خانه

توسطalirastro |  

 
هنرهای دستی در خانه
 
هنرهای دستی در خانه - هنرهای دستی در خانه
 
هنرهای دستی در خانه نقشی مهم در بهبود درآمد خانه داشته و باعث افزایش سطح کیفی زندگی زنان خانه دار و رشد علاقه و انگیزه آنها در زندگی می شود. نام برخی از رشته های صنایع دستی از دیرباز با نام خانگی گره خورده است و با شنیدن نام آنها بی اختیار هنر دست بانوان هنرمند ایرانی در ذهن متبادر می شود.
 
آشپزی
 
هنرهای دستی در خانه - آشپزی
 
آشپزی یکی از هنرهای دیرین این مرز و بوم می باشد که در نقاط مختلف کشور ما به شکل ها و انواع مختلف رواج دارد. تنوع مواد اولیه، تنوع و کیفیت غذاهای سنتی در جای جای کشور و علاقه بانوان ایرانی به این هنر ارزنده ویژگی خاصی به آشپزی ایرانی داده است.
 
بافتنی
 
هنرهای دستی در خانه - بافتنی
 
بافتنی نیز یکی از هنرهای دستی در خانه است که با نام بانوی ایرانی گره خورده است. محصولات این هنر شامل انواع دستبافت های بی نظیر همانند لباس، وسایل آشپزخانه و منزل مانند پادری و رو تختی و … طرفداران زیادی دارند. همچنین فعالان این هنر می توانند در صورت بازاریابی مناسب و برندینگ، نیم نگاهی هم به بازارهای خارج از کشور و صادرات داشته باشند.
 
چرم دوزی با دست
 
هنرهای دستی در خانه - چرم دوزی با دست
 
رشته چرم در سال های اخیر طرفداران زیادی در بین قشر جوان و به ویژه بانوان هنرمند پیدا کرده است. ساخت انواع کیف و کمربند و یا وسایل خانگی چرمی می توان بازار مناسبی داشته باشد.
 
نمد دوزی
 
هنرهای دستی در خانه - نمد دوزی
 
نمد دوزی نیز از جمله هنرهای دستی است که بیشتر در رده صنایع دستی خانگی طبقه بندی می شود. این رشته به دلیل سادگی و زیبایی محصولات در سال های اخیر بسیاری را جذب نموده است. انواع عروسک، رومیزی، وسایل فانتزی دکوری از جمله محصولات پرطرفدار نمد دوزی محسوب می شوند.
 
خیاطی
 
هنرهای دستی در خانه - خیاطی
 
خیاطی نیز یک هنر ارزشمند خانگی به شمار می رود. هرچند اکنون کارگاه های خیاطی عمده نیاز بازار را تامین می کنند اما هنوز خیاطهای خانگی طرفداران خاص خود را دارند و لذا این هنر خانگی همچنان به حیات خود ادامه می دهد.
 
ملاتیما حامی هنرهای دستی خانگی
هنرهای دستی در خانه -هنرهای دستی در خانه
اگر شما هنرمند هستید و به دنبال سکویی برای ارایه هنر خود به مردم می باشید ، ملاتیما را به شما معرفی می کنیم ، ملاتیما بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای این امر را برای شما رقم می زند ، پس همراه ما باشید .
 
ایده های هنری
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی