هنر دستی جدید

فروردین
۰۵

هنر دستی جدید

توسطalirastro |  

 
هنر دستی جدید
 
نویسنده: فاطمه قدیری
 
اگر علاقه‌مند به زندگی در فضاهای خاص و هنری باشید حتی با هزینه‌ای بسیار اندک نیز می‌توانید محیط اطراف خود را به زیبایی بیارایید و نیازی به خرید وسایل هنری به قیمت گزاف نیست. می‌توانید از وسایل اطراف خود یک هنر دستی جدید خلق کرده و آن‌ها را کاربردی سازید. قصد داریم شما را با ۵ هنر دستی جدید آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با این هنر های بسیار دیدنی جلوه ای تازه به ذهنیتتان دهیم .
 
هنر کولاژ کنفی :
 
 هنر دستی جدید  - هنر کولاژ کنفی
 
نخ‌ها و طناب‌های کنفی ازجمله موادی است که به‌راحتی در بازار یافت می‌شود. هنرمندان خوش‌ذوق با چسباندن انواع کنف به یکدیگر به‌وسیله چسب چوب نقوش زیبایی ایجاد کرده و از آن انواع لوستر، آباژور، پادری، کیف و … می‌سازند.
 
هنر تابلوهای دیواری :
 
 هنر دستی جدید  - هنر تابلوهای دیواری
 
یک هنر دستی جدید و مدرن که مدتی است در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده. می‌توان آن را از گالری‌های دکوراتیو منزل و برخی فروشگاه‌های اینترنتی مثل بهار نارنج تهیه نمود. اگر اهل نقاشی هستید می‌توانید دست‌به‌کار شوید و روی بوم‌های بزرگ برای خود یک تابلو دیواری بسازید.
 
هنر دکوراسیون درختی :
 
هنر دستی جدید  - هنر دکوراسیون درختی
 
هر سال یک لایه پوست خشک بر سطح تنه درختان شکل می‌گیرد. بوته مو یکی از مناسب‌ترین چوب‌هاست. اگر این لایه خشک را کنده و بر روی یک قاب ساده یا فریمی مقوایی بچسبانید می‌توانید یک قاب آیینه زیبا بسازید و آن را با انواع رنگ‌های پتینه و جلا درخشان سازید.
 
هنر شیشه دکوراتیو :
 
 هنر دستی جدید  - هنر شیشه دکوراتیو
 
یکی از هنرهای جدیدی است که موردتوجه عموم قرار گرفته است. شیشه‌های رنگارنگ و منقوش دکوراتیو، زیبایی بسیاری به فضای اطراف خود می‌دهد و شرکت‌های متعددی ازجمله شرکت صنایع شیشه و آیینه آگاهی به تولید و فروش آن مبادرت می‌ورزند.
 
هنر دکوپاژ شیشه :
 
هنر دستی جدید  - هنر دکوپاژ شیشه
 
یکی از هنرهای مدرن که در آن ظروف شیشه‌ای را با استفاده از گل‌هایی از جنس کاغذ، چسب، ماده ترک، رنگ اکرولیک و تثبیت‌کننده طرح دار کرده و از آن وسایل هنری جدید و زیبایی می‌سازند .اگر شما هم دوست دارید ساخت چنین ظروفی را بیاموزید سری به سایت بیتوته بزنید.
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
امیدواریم که از مقاله هنر دستی جدید خوشتان آمده باشد .
هنر دستی جدید - ملاتیما
هنر دستی در خانه
کارهای هنری دستی
هنرهای دستی در خانه
هنرهای دستی خانگی