هنر های دست ساز

فروردین
۱۹

هنر های دست ساز

توسطalirastro |  

 

هنر های دست ساز

 
هنر های دست ساز - هنر های دست ساز 2
 
نویسنده: فاطمه قدیری
اگر به هنر علاقه دارید و به دنبال اطلاعاتی در مورد هنر های دست ساز هستید این مقاله می تواند دید بسیار مناسبی را در زمینه هنر های دست ساز در اختیار شما قرار دهد .
هنر یعنی دیدن زیبایی‌ها و زیبا دیدن. هر کسی با نگاه به اطراف خود دنیای پیرامونش را به‌گونه‌ای خواهد دید که در ذهنش می‌گذرد، ازآن‌رو گفته‌اند: « بکوش تا زیبایی در نگاه تو باشد نه در آنچه به آن می‌نگری». برای درک هنر های دست ساز لازم تا به دنیای اطراف خود دقیق تر نگاه کنیم ، همه ما در اطراف خود وسایلی را می‌بینیم که اگر نخواهیم ساده از کنار آن‌ها بگذریم و اگر دیدی هنرمندانه داشته باشیم می‌توانیم از این مواد، وسایل هنری زیبایی بسازیم. کاری که بسیاری از افراد در حال حاضر انجام می‌دهند و حتی از این راه به‌عنوان محصولات دست‌ساز هنری یا هنرهای صنایع‌دستی کسب درآمد نیز می‌کنند. زیورآلات چوبی و فلزی دست‌ساز این روزها مشتاقان زیادی دارد ازجمله دستبندهای مهره‌ای چوبی یا انگشترها و دستبندهای مسی. انواع ظروف بلا استفاده مثل بطری ها، لیوان، بشقاب و … که به‌وسیله وسایل ساده و ارزان‌قیمت تبدیل به گلدان‌ها و تابلوهای زیبا شده‌اند.
 
هنر های دست ساز - هنر های دست ساز 1
 
عروسک‌های نمدی یکی دیگر ازجمله هنر های دست ساز است که جاسوئیچی یا اسباب‌بازی‌های جالبی از آنها ساخته شده اند. ساعت‌های دیواری دست‌ساز که در انواع طرح‌ها و با مواد گوناگون در دو فرم صنایع‌دستی و یا فرم‌های مدرن طراحی و ساخته می‌شوند و برای هر فضایی از منزل گرفته تا آتلیه‌های هنری مناسب هستند. تقدیم هدیه به یک عزیز دوست‌داشتنی اگر در یک بسته‌بندی زیبا باشد شاید اهمیت و ارزش آن فرد برای شما را بیشتر بنمایاند. انواع جعبه‌های کادویی که در فرم‌های مختلف و تزئینات گوناگون ساخته می‌شود از محصولات دست‌ساز هنری به شمار می‌آیند. استفاده از این وسایل رونق فراوانی گرفته و راه کسب درآمد خوبی برای علاقه‌مندان به هنرهای کوچک است که می‌توانند در فضای منزل خویش به آن پرداخته و به فروش برسانند اما از چه طریقی؟ یکی از راه‌های فروش این آثار ارائه آن ها در سایت‌هایی مثل بازارچه است که یک مارکت پلیس و شبکه اجتماعی برای هنرمندان به‌منظور فروش محصولات دست‌ساز هنری و حذف واسطه‌ها و ایجاد بستری برای کارآفرینی در این زمینه فراهم آورده است.
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
امیدواریم که از مقاله هنر های دست ساز خوشتان آمده باشد .
هنر های دست ساز - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۱۹ فروشگاه لوازم هنری که واجب است آنها را بشناسید
۱۴ کار هنری در منزل با درامد بالا که باید بدانید
۹ تا از پر فروش ترین محصولات صنایع دستی ایران