کادوی خاص

آبان
۱۵

کادوی خاص

توسطmalatima |  

کادوی خاص
آیا برای تهییه یک کادوی خاص باید پول زیاد خرج کرد؟ در پایان این مقاله میان بر خوبی برای دور زدن هرینه های زیاد کادو نشان می دهیم

می خواهید فرد مورد نظر خود را غافلگیر کنید انهم با کادویی خاص اما چگونه؟ چه چیزی خواهید خرید؟ کدام کادوها خاص هستند ؟سلیقه فرد مقابل خود را می دانید؟ کدام کادو روز او را به روزی شیرین بدل خواهد کرد؟ ما در این متن به شما خواهیم گفت که چگونه کادویی خاص را تهیه کنید.

نقاشی چهره
کادوی خاص - پرتره
همه ما چهره خودمان را دوست داریم و این امری بسیار طبیعی است. تصویر نقاشی شده فرد مورد نظر شما می تواند کادویی خاص برای او باشد. امروزه جاهای بسیاری وجود دارند که نقاشی چهره انجام می دهند. شما با دادن یک قطعه عکس می توانید یک چهره نقاشی شده داشته باشید. نقاشی را در یک قاب زیبا قرار دهید و درون یک جعبه زیبا بگذارید و به دوست خود کادو بدهید.

ادکلن خوشبوی گران
کادوی خاص - ادکلن
ادکلن ها همیشه یک گزینه برای خاص بودن هستند. یک ادکلن خوشبو و گران می تواند لبخندی دلنشین را بر روی چهره کسی که ان را کادو می گیرد، بیفشاند. این کادو خاص است، چون هر وقت از ان استفاده کند و رایحه خوش ان را استشمام کند به یاد شما خواهد افتاد.

طلا و زیور آلات
کادوی خاص - طلا
کادوی خاص دیگری که باز هم نیاز به جیب پرپول دارد. از زمان قدیم ،انگشتر یک کادو و سوغاتی خاص بوده است. انگشترهای طلا، نقره ، برلیان،عقیق ، فیروزه و دیگر موارد کادویی ویژه برای فرد مورد نظر شما خواهن بود.

تابلوی نقاشی
کادوی خاص - تابلو
تابلوهای نقاشی نیز کادوهایی خاص هستند که می توانند سلیقه شما را براورده کنند.یک تابلوی نقاشی زیبا واقعا می تواند کادویی خاص و منحصر به فرد باشد.

عینک افتابی
کادوی خاص - عینک
یک عینک افتابی زیبا و مناسب، کادویی خاص برای چشمان فرد مورد علاقه شماست. می توانید عینک مناسب خود را از فروشگاههای معتبر تهیه کنید و ان را به دوست خود کادو دهید.

ست خودنویس و روان نویس
کادوی خاص - ست خودکار
این هم کادوی خاص دیگری برای مخاطب شماست که در قیمت های مختلف می توانید ان را تهیه کنید.

صنایع دستی
کادوی خاص - صنایع دستی
کادوهای خاص زیادی را در این مورد می توانید بیابید. گزینه های دیگر کمی گران به نظر می رسند، اما صنایع دستی در عین زیبایی و ظرافت و منحصربه فرد بودن دارای قیمت بسیار مناسبی نیز هستند.
همه هدیه های کلی را که در ذهن خود می توانید در نظر بگیرید، نوع خاص ان در صنایع دستی وجود دارد. هنر دست، یک ظرف معمولی را به یک ظرف خاص زیبا تبدیل می کند، یک لباس معمولی را به لباسی چشم نواز بدل می کند. اگر دنبال یک کادوی واقعا خاص هستید، می توانید هنری اصیل از صنایع دستی را هدیه دهید.
قالیچه ای زیبا، معرقی ظریف، خاتم کاری های منحصر به فرد، ترمه های خوش رنگ و گزینه های دیگر هر کدام برای خود کادویی خاص هستند که می توانید با خیال راحت خریداری کرده و به دوستان خود هدیه دهید.

ما به شما صنایع دستی را به عنوان کادوی خاص و با قیمت مناسب معرفی می کنیم

خرید صنایع دستی

فروشگاه صنایع دستی ملاتیما

نمایشگاه صنایع دستی ملاتیما

حراجی اینترنتی ملاتیما