کادوی عروسی

آبان
۱۶

کادوی عروسی

توسطmalatima |  

کادوی عروسی
آیا برای تهییه یک کادوی عروسی خاص باید پول زیاد خرج کرد؟ در پایان این مقاله میان بر خوبی برای دور زدن هرینه های زیاد کادو نشان می دهیم

کلن خوشبوی گران

ادکلن ها همیشه یک گزینه برای خاص بودن هستند. یک ادکلن خوشبو و گران می تواند لبخندی دلنشین را بر روی چهره کسی که ان را کادو می گیرد، بیفشاند. این کادو خاص است، چون هر وقت از ان استفاده کند و رایحه خوش ان را استشمام کند به یاد شما خواهد افتاد.

طلا و زیور آلات

کادوی خاص دیگری که باز هم نیاز به جیب پرپول دارد. از زمان قدیم ،انگشتر یک کادو و سوغاتی خاص بوده است. انگشترهای طلا، نقره ، برلیان،عقیق ، فیروزه و دیگر موارد کادویی ویژه برای فرد مورد نظر شما خواهن بود.

ساعت

کادویی بسیار شیک و جذاب که می تواند شخص مورد نظر شما را غافلگیر کند. ساعت های زیبا با قیمت ها و طرحهای مختلف در بازار موجودند که می توانند سلیقه مخاطب شما را براورده کنند. کادویی که زمان را به مخاطب شما هدیه می بخشد و هر زمان که ساعت را نگاه کند، ناخوداگاه به یاد شما خواهد افتاد.

صنایع دستی

پیشنهاد ویژه ی ما هدیه دادن صنایع دستی است زیرا همیشه در منزل عروس در جای مناسبی قرار میگیرد و همیشه دیده می شود و ارزش هنری بالایی دارد و نشان می دهد شما به هنر علاقه مند هستید فروشگاه صنایع دستی ملاتیما
کادوهای خاص زیادی را در این مورد می توانید بیابید. گزینه های دیگر کمی گران به نظر می رسند، اما صنایع دستی در عین زیبایی و ظرافت و منحصربه فرد بودن دارای قیمت بسیار مناسبی نیز هستند.
همه هدیه های کلی را که در ذهن خود می توانید در نظر بگیرید، نوع خاص ان در صنایع دستی وجود دارد. هنر دست، یک ظرف معمولی را به یک ظرف خاص زیبا تبدیل می کند، یک لباس معمولی را به لباسی چشم نواز بدل می کند. اگر دنبال یک کادوی واقعا خاص هستید، می توانید هنری اصیل از صنایع دستی را هدیه دهید.
قالیچه ای زیبا، معرقی ظریف، خاتم کاری های منحصر به فرد، ترمه های خوش رنگ و گزینه های دیگر هر کدام برای خود کادویی خاص هستند که می توانید با خیال راحت خریداری کرده و به دوستان خود هدیه دهید.

نمایشگاه صنایع دستی ملاتیما

خرید صنایع دستی

حراجی اینترنتی ملاتیما