کادو تولد برای پسر بچه

آذر
۱۲

کادو تولد برای پسر بچه

توسطmalatima |  

کادو تولد برای پسر بچه
اگر می خواهید برای پسربچه ای با سن کم یک کادوی تولد تهیه کنید می توانید موارد زیر را ببینید.

ماشین های کنترلی
کادو تولد برای پسر بچه
یکی از چیزهایی که پسربچه ها بسیار دوست دارند ماشین های اسباب بازی هستند. ماشین های با کنترل از راه دور می تواند هدیه ای عالی برای روز تولد یک پسر بچه باشد.

عروسک
کادو تولد برای پسر بچه
عروسک های مخصوص پسران هدیه مناسب دیگری برای انان است. خرس های عروسکی و دیگر حیوانات ، عروسک های کارتونی معروف و دیگر عروسک های پسرانه را می توانید از فروشگاه های مربوطه خریداری کنید.

جوجه رنگی
کادو تولد برای پسر بچه
یکی از جالب ترین هدایایی که می توانید به یک پسربچه بدهید یک جوجه رنگی زیبا است که بتواند به ان غذا بدهد و با ان سرگرم شود. یادتان باشد نحوه غذا دادن را نیز به او اموزش دهد.

دوچرخه
کادو تولد برای پسر بچه
دوچرخه می تواند شیرین ترین هدیه ای باشد که یک پسر بچه در روز تولدش می گیرد. دوچرخه های با قیمت مناسب را می توانید از فروشگاههای مربوطه تهیه کنید.

کوله پشتی
یک کوله پشتی زیبا و شیک هدیه ای مناسب دیگری برای پسر بچه هاست و می توانید ان را در روز تولدش به او هدیه بدهید.

اسباب بازی های تفنگی
پسران از همان بچگی عاشق مبارزه و هیجان هستند. می توانید با هدیه دادن یک تفنگ اسباب بازی این نیاز او را برطرف کنید.

بازی های رایانه ای
در انتخاب این گزینه باید دقت به خرج دهید. سعی کنید بازی های رایانه ای فکری و اموزشی و به دور از خشونت را انتخاب کرده و در روز تولد هدیه بدهید.

لباس های فانتزی
لباس های فانتزی مانند لباس دزد دریایی ،لباس مرد عنکبوتی و یا لباس زورو هدایایی جالب و دوست داشتنی برای پسربچه ها هستند. شما انها را با این هدیه در روز تولدش بسیار خوشحال خواهید کرد.

پازل
یکی دیگر از هدایای دیگری که می توانید به پسر بچه ها در روز تولدشان بدهید، پازل های متناسب با سن انهاست. انواع پازلها با طرح ها و شکل های گوناگون را می توانید از فروشگاه ها خریداری کنید.

خرید صنایع دستی

حراجی اینترنتی ملاتیما

امیدواریم از مقاله ی کادو تولد برای پسر بچه لذت برده باشید