کارآفرینی با سرمایه ۱۰ میلیون

بهمن
۲۲

کارآفرینی با سرمایه ۱۰ میلیون

توسطalirastro |  

 
کارآفرینی با سرمایه ۱۰ میلیون
 
کارآفرینی با سرمایه 10 میلیون - کارآفرینی با سرمایه 10 میلیون
 
در ادامه مقاله قبل در خصوص معرفی برخی از ایده های کارآفرینی با سرمایه ۱۰ میلیون ، در این مقاله نیز به به بررسی چند ایده دیگر می پردازیم ، پس همراه ملاتیما باشید
 
تهیه و بسته بندی نیازمندیهای خانواده ها
 
تهیه و بسته بندی انواع نیازمندی های خانواده ها می تواند ایده ای مناسب برای شروع یک کسب و کار خانگی باشد. برای مثال، پاک کردن و بسته بندی انواع سبزیجات، تهیه ترشیجات و شوریجات خانگی، تهیه انواع تنقلات خانگی مانند لواشکها، چیپس میوه و … از مواردی هستند که نیاز به سرمایه اولیه نداشته و در مقابل علاقمندان زیادی دارند. برندسازی، ارائه محصولات با کیفیت و بازاریابی مؤثر از مهم ترین عوامل کلیدی موفقیت این ایده هستند.
 
ایجاد گروه ها و کانالهای اینترنتی
 
ایجاد گروه ها و کانال های اینترنتی جذاب می تواند پایه ای برای کسب درآمد در خانه باشد. مهم این است که ایده نابی در دست داشته باشید و آن را اجرایی نمایید. با عضوگیری و افزایش تعداد اعضای گروه و کانالتان، سیل درخواست ها برای تبلیغ در گروهتان به سمت شما روانه خواهد شد.
باید توجه داشت ایجاد محتوای جذاب و خواندنی مهم ترین نکته برای ادامه و بقای این دسته از کسب و کارهاست.
 
بازار مجازی محصولات و کالاهای هنری و خانگی
 
اگر در زمینه بازاریابی مهارت دارید با استفاده از تکنولوژی به آسانی می توانید برای تولیدکنندگان خانگی بازاریابی کنید. بسیاری از افراد بخصوص خانمهای خانه دار دارای مهارتهایی برای تولید محصولات هنری و خانگی هستند، اما دانش مورد نیاز برای بازاریابی را ندارند. شما با دانش و توانایی خود می توانید مجموعه ای از محصولات و کالاهای هنری و خانگی ارزشمند و تولیدکنندگان آن را گرد هم آورده و یک بازار مجازی ایجاد کنید. حق عضویت فروشندگان و تبلیغات دو روش اصلی کسب درآمد در این ایده می باشد.
 
حمایت از ایده های ایجاد کسب و کارهای خانگی در ملاتیما
حمایت از ایده های ایجاد کسب و کارهای خانگی در ملاتیما - کارآفرینی با سرمایه 10 میلیون
ملاتیما فضایی مناسب برای کارآفرینان خلاق و ایده های ناب خانگی می باشد. در هر یک از حوزه های صنایع دستی که توانایی و مهارت دارید می توانید وارد شده و به کسب درآمد بپردازید. قطعا در این راه نیاز به همراهی مطمئن و قابل اعتماد خواهید داشت. ملاتیما در این مسیر همراه شما خواهد بود و با کمک حامیان خود، سرمایه مورد نیاز برای ایجاد کسب و کارتان را فراهم می کند. همچنین در صورت تولید می توانید محصولات خود را در ملاتیما عرضه نموده و به فروش برسانید.
امیدواریم که از مقاله کارآفرینی با سرمایه ۱۰ میلیون خوشتان آمده باشد .
 
ایده های هنری
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
هنر دستی در خانه