کارآفرین موفق ایرانی

دی
۱۲

کارآفرین موفق ایرانی

توسطalirastro |  

همراه ما باشید با معرفی و لیستی از چند کارآفرین موفق ایرانی در حوزه های مختلف تکنولوژی. باید بدانیم دارا خسرو شاهی تنها کارآفرین موفق ایرانی در آمریکا نیست.امروزه ما با تعداد وسیعی از ایرانیان توانا در حوزه های مختلف رو به رو هستیم.
شروین پیشه ور:سرمایه گذار ایرانی و سهامدار پروژه معروف هایپرلوپ است.
کارآفرین موفق ایرانی-شروین پیشه ور
دارا خسرو شاهی : مدیر اجرایی شرکت اوبر( اوبر پلتفرمی است برای درخواست افراد جهت حمل نقل درون شهری، اسنپ و تپ سی ایده های خود را از این پلتفرم گرفته اند.)
کارآفرین موفق ایرانی-دارا خسرو شاهی
پیر امیدیار: امیدیار بنیان گذار سایت ای بی است؛در سایت ای بی افراد کالاهای خود را جهت فروش قرار می دهند.جالب است بدانید این سایت بعد از سایت های علی بابا و آمازون بزرگترین خرده فروشی جهان است.
کارآفرین موفق ایرانی-پیر امیدیار
حسین معین: او مدیر فنی شرکت نوکیاست.
کارآفرین موفق ایرانی-حسین معین
سعید عمیدی: عمیدی مدیر شتابدهنده پلاگ اند پلی در شهرک تکنولوژی سیلیکون ولی آمریکاست. پلاگ اند پلی به عنوان یک شتابدهنده نقش بسیار بالایی در رشد استارتاپ ها دارد.
کارآفرین موفق ایرانی-سعید عمیدی
فرزاد ناظم: مدیر فنی سایت یاهو.
کارآفرین موفق ایرانی- فرزاد ناظمی
پدرام کیهانی: کارگردان بخش مهندسی شرکت اوبر.
کارآفرین موفق ایرانی-پدرام کیهانی
سالار کمانگر: مدیر فنی سایت یوتویوب.
کارآفرین موفق ایرانی-سالار کمانگر
حسین اسلاملوچی: بنیان گذار شرکت AT&T Labs
کارآفرین موفق ایرانی-حسین اسلامبلوچی
دارین شیرازی:سرمایه گذار شرکت Radius و مسوول بازاریابی بسیاری از شرکت های دارای ارزش بالای ۸۰ میلیون دلار.
کارآفرین موفق ایرانی-دارین شیرازی
لیست های کارآفرین موفق ایرانی بسیار بیشتر از آنچه گفته شد می باشد.در ادامه لیستی از تنها اسم آنها را به شما معرفی می کنیم.
امیرخسروشاهی،لیلا صرافان،علی وحب زاده،بابک پهلوان،نرگس بنی اسدی،مصطفی روغنی،پیمان زمانی
آنچه بسیار قابل توجه است ، حضور پرشمار این افراد در شرکت های مختلف سیلیکون ولی می باشد ، خوب است بدانید ایرانیان مقیم آمریکا با سوادترین مهاجران داخل کشور آمریکا می باشند.
در کشور ما کم نیستند افرادی که کارآفرین های بسیار موفقی هستند و ذکر این نکته اهمیت دارد که برای کارآفرین شدن لزوما خارج بستر بسیار مناسبی نیست زیرا همانطور که می بینید تمام جمعیت کشورهای خارجی کارآفرین نیستند.در کشور ما بستری فراهم شده است که تولیدکنندگان و کارآفرینان صنایع دستی می توانند محصولات خود را در این بستر قرار دهند. با آشنا شدن با این سایت می توانید قسمتی از بستر های کارآفرینان ایرانی را ببینید.
ملاتیما
فروشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی