کارهای هنری دستی

اسفند
۲۵

کارهای هنری دستی

توسطalirastro |  

 
کارهای هنری دستی
 
نویسنده: فاطمه قدیری
 
 کارهای هنری دستی - کارهای هنری دستی 1
 
همراه ما باشید با مقاله ای در مورد کارهای هنری دستی ، مطالعه کامل این مقاله به یقین دید بسیار مناسبی در این حوزه به شما خواهد داد .
اگر نگاهی به هنر و هنرمندان بیندازیم، افرادی را خواهیم دید که آثار زیبا و ماندگاری از آنان به جا مانده و یا هنرشان با اقبال مواجه شده و گسترش یافته است. یکی از وجوه توانایی آنان در چنین موقعیتی، خلاقیت و خلاقیت و خلاقیت است. مهم نیست در چه عرصه‌ای در حال فعالیت هستیم بلکه در هر زمینه‌ای می‌توانیم از خود کارهای هنری دستی و زیبایی به جا بگذاریم.
 
 کارهای هنری دستی - کارهای هنری دستی 4
 
نباید به دنبال این عامل در هنر خاصی بود اگر نگاهی به دوروبر خود کنیم وسایل زیادی پیدا خواهیم کرد که با نگاهی هنرمندانه بتوان از آن‌ها اشیاء زیبایی ساخت. به یاد دارم سال‌ها پیش از هنرمند شهیر ایران استاد آصف‌زاده تابلوهایی دیدم که از انواع سبزیجات و برگ خشک درختان ساخته شده بود، به‌قدری زیبا که هر بیننده‌ای مسحورش می‌شد. حتماً در منزل شما انواع و اقسام تکه پارچه‌های رنگی وجود دارد. با یک‌تکه پارچه هم می‌توان یک کوسن ساده دوخت، هم می‌توان با کنار هم گذاشتن تکه پارچه‌های رنگارنگ و درست کردن اشکال زیبا یک کوسن خلاقانه آماده کرد.
 
 کارهای هنری دستی - کارهای هنری دستی
 
شاید کلمه خلاقیت برای بسیاری ترسناک به نظر بیاید اما این کار اصلاً سخت نیست، حتی می‌توان گفت کاری است که هر روز چند بار آن را انجام می‌دهیم. درست کردن زیرلیوانی با در بطری‌های رنگارنگ، بافت پادری از برش‌های لباس‌های کهنه و قدیمی، درست کردن یک پایه قاب عکس از یک چنگال قدیمی، ساختن یک قاب عکس زیبا برای عکس فرزند دلبندتان از چوب‌های بستنی و هزاران ایده دیگر همه خلاقانه هستند و نباید به آن‌ها به چشم تکراری نگاه کرد.
 
 کارهای هنری دستی - کارهای هنری دستی 3
 
اگر هرکسی به وسایل و موادی که در اطرافش وجود دارد با نگاه هنرمندانه خویش بنگرد می‌تواند اطراف خود را پر از اشیائی کند که از ایده‌های ناب او سرچشمه گرفته‌اند. نه هنر را می‌شود محدود کرد و نه خلاقیت را، پس فکر می‌کنم قادر باشید تصور کنید که از دو امر نامحدود می‌توان دنیایی نامحدود از کارهای هنری دستی ساخت که هیچ‌کدام شبیه و تکراری نباشد و درعین‌حال همیشه امکان تغییر و نزدیک شدن به مد روز را نیز داشته باشد.
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
 کارهای هنری دستی - ملاتیما
هنرهای خانگی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی
هنرهای دستی
عکس اتاق خواب دخترانه
گالری آثار هنری
فرش دستبافت قم