کراود فاندینگ ایرانی

بهمن
۰۲

کراود فاندینگ ایرانی

توسطalirastro |  

کراود فاندینگ ایرانی

کراود فاندینگ ایرانی

آیا تا به حال نام کراود فاندینگ یا سرمایه گذاری جمعی را شنیده اید ؟
کراود فاندینگ ایرانی نسل جدید سرمایه گذاری است که سابقه و قدرت بالایی در خارج کشور دارد ، این سیستم که پایه کار سایت کیک استارتر می باشد سیستم خوبی برای جمع آوری سرمایه می باشد. ضرب المثل “قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود” شرح خوبی از سیستم
کراود فاندینگ می باشد. وقتی مبالغ و سرمایه های کوچک هزاران نفر کنار هم جمع شود یک سرمایه عظیم برای راه اندازی یک تجارت و حرفه جمع خواهد شد که اساس سیستم کراود فاندینگ می باشد.

کراود فاندینگ ایرانی - کراود فاندینگ

این سیستم از طریق ایجاد گروه ها و کمپین ها و سایت ها برای حمایت از ایده ها شروع به جمع آوری پول و سرمایه از عده زیادی از مردم می کند. مردم بر اساس علاقه خود ایده و استارتاپ را انتخاب می کنند و مقدار کمی پول را در حمایت آن پرداخت می کنند. وقتی هزاران نفر مقدار کمی پول برای حمایت پرداخت کنند سرمایه ای عظیم جمع خواهد شد که برای شروع تجارت کافی است. ارزشی که این سیستم مالی دارد به چرخه مالی و رونق اقتصادی جامعه کمک زیادی می کند و می تواند ایده ها و استارتاپ های زیادی را وارد چرخه تجارت و اقتصاد پویا کند.

کراود فاندینگ ایرانی - کراود فاندینگ

کراود فاندینگ یا سرمایه گذاری جمعی هنوز به طور کامل جا نیفتاده است و تنها برخی مجموعه ها توانسته اند آن را پیاده کنند. مجموعه ملاتیما و سایت آن یک کراود فاندینگ ایرانی است که توانسته سرمایه جمعی را به خوبی در خود پیاده کند. از طریق معرفی ایده ها و پروژه های کاری این سایت سرمایه لازم را برای آنها جمع آوری می کند و آنها را به فروش می رساند.
کراود فاندینگ ایرانی - ملاتیما
این سایت حامی ایده های خیریه های کارآفرین و هنرمندان رشته های مختلف هنر و صنایع دستی  است که دنبال سرمایه لازم برای شروع کار خود هستند. اگر شما نیز طرح و ایده ای در رابطه به خیریه و یا صنایع دستی در ذهن دارید و دنبال جمع آوری سرمایه برای آن هستید می توانید به سایت کراود فاندینگ ایرانی ملاتیما سر بزنید.

کمک به دیگران بکنیم ولی (صدقه و یا دونیت ) ندهیم !
حمایت مالی(انواع مدل های جذب حمایت مالی)
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی
حراجی اینترنتی