کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان

تیر
۰۲

کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان - کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : سفر و اوقات فراغت
کشور: ایالات متّحده
فرد اول خیریه : دیوید اسکورتن
وب سایت:www.si.edu
مرکز سازمان : واشنگتن دی.سی
پنجاه و پنجمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۶۶ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان ، پس همراه ما باشید.

معرفی

موسسه اسمیتسونیان که در تاریخ ۱۰ اوت ۱۸۴۶ تاسیس شد،یک مرکز تحقیقاتی “برای افزایش و گسترش دانش موزه ایی “،برای کمک به دیگران است که توسط دولت ایالات متحده اداره می شوند. این خیریه به نام بنیانگذارش، دانشمند بریتانیایی جیمز اسمیتسون نامگذاری شد. در ابتدا به عنوان “موزه ملی ایالات متحده” سازماندهی شد، این نام در سال ۱۹۶۷ به عنوان یک واحد اداری به نام خانه ی ملت ایجاد شد. “خانه ی ملت” به خاطر دارایی های انعکاسی آن ۱۵۴ میلیون آیتم ، ۱۹ موزه ی موسسه، ۹ مراکز تحقیقاتی و باغ وحش شامل نشانه های تاریخی و معماری هستند که اکثرا در ناحیه کلمبیا واقع شده اند. امکانات اضافی در آریزونا، مریلند، ماساچوست، نیویورک، پیتسبورگ، تگزاس، ویرجینیا و پاناما قرار دارد. بیش از ۲۰۰ مؤسسه و موزه در ۴۵ ایالت، پورتوریکو و پاناما وابسته به اسمیتسونیان هستند ۳۰ میلیون بازدید کننده دارد که سالانه موسسه بدون اخذ هزینه میپذیرد. بودجه سالانه این خیریه حدود ۱.۲ میلیارد دلار است که ۲/۳ آن از تخصیص های فدرال سالانه است. بودجه های دیگر از کمک مالی موسسات، کمک های خصوصی و شرکت ها،حق عضویت اعضا، و درآمد خرده فروشی، درآمد کسب می کند. انتشارات موسسه شامل مجلات اسمیتسونیان و هوا و فضا است. در زمان تأسیس آن، موسسه اسمیتسونیان دارای واحدهای دیگری بود که به سایر گروه های اقلیت اختصاص یافته بود: موزه ملی هندوستان، گالری فریرسکلر برای هنرو فرهنگ های آسیایی و موزه هنر و فرهنگ آفریقایی و موزه ملی میراث آفریقایی-آمریکایی . افتتاح این مرکز به واسطه نشر یک گزارش به نام “انهدام خیانت آمیز: اسمیتسونیان و آمریکای لاتین” مطرح شد. با توجه به اسنادی که توسط واشنگتن پست به دست آمد، زمانی که پیلار اولیری، مدیر اجرایی مرکز لاتین، اولین کار خود را انجام داد، این مرکز با کارکنانی مواجه شد که “مشکلات عملکرد جدی” داشتند. طرح های عملکردی برای کارکنان و تعهداتی از طرف حامیان مالی وجود نداشت. کیفیت وبسایت ضعیف بود و مرکز مدیریت امور عمومی، مدیر برنامه، پشتیبانی مناسب منابع انسانی و یا مأموریت انسجام انسانی نداشت. بعد از چندین بار تغییر در سال اول، مرکز بهبود یافت. اسمیتسونیان، مرکز حمایت از پژوهش های علمی، نمایشگاه ها، برنامه های عمومی و آموزشی، محتوای وب و سیستم عامل های مجازی، مجموعه ها و بایگانی ها و کمک به دیگران می باشد. همچنین محققان جوان در حال ظهور و متخصصان موزه،رهبری برنامه هاوتوسعه ی حرفه ایی را مدیریت میکنند امروزه وبسایت دارای یک موزه مجازی با تکنولوژی بالا است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه اسمیتسونیان - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی خیرین تهران ، این مقاله خواندنی را از دست ندهید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم